Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Sportas

„Varsa-Stronglasas“ kovos dėl bronzos

Atakoje „Varsa-Stronglasas“. (Domanto Aleksyno nuotr.)

Penktadienį (balandžio 26 d.) Lietuvos rankinio lygos pusfinalio rungtynėse Alytuje „Varsa-Stronglasas“ priėmė Klaipėdos „Dragūną“. Šios rungtynės „Dragūnui“ buvo bilietas į finalą – serijoje iki 2 pergalių pirmąjį laimėjimą „Dragūnas“ iškovojo prieš dvi dienas. Sėkmės Alytuje atveju, turnyro lentelės lyderiai būtų patekę į finalą. Ir tai jiems pavyko – po trilerio Alytuje „Dragūnas“ išplėšė pergalę iš dzūkų rezultatu 28:25 (14:14) ir kovos dėl aukso. Tuo tarpu alytiškiai kovos dėl bronzos medalių.
Pirmasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, abi komandos pelnė po 6 įvarčius. Netrukus „Dragūnas“ spurtavo ir jau turėjo 4 įvarčių persvarą, kurios neįstengė išlaikyti iki kėlinio pabaigos. Į pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui – 14:14.
Antrajame kėlinyje dzūkai toliau lipo ant kulnų klaipėdiečiams, nors rezultato neįstengė persverti į savo pusę. Beveik visą kėlinį komandas skyrė minimalus įvarčių skirtumas (20:19, 22:20). Kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė klaipėdiečiai – rungtynės baigėsi rezultatu 25:28.
„Manau, esame profesionalesni už Alytaus komandą. Tačiau nieko kito nesitikėjome keliaudami į Alytų. Dzūkai mums kiekvieną kartą užkuria pirtį ir kiekvienos rungtynės čia yra visada sunkios. Jie grumiasi, kaunasi ir lengvai nepasiduoda. Darėme neprotingas klaidas puolime, nedarėme to, ką buvome sutarę, todėl dzūkai mus vis pavydavo“, – sakė Klaipėdos „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.
„Priežastys buvo kelių žaidėjų nepakankamai geras žaidimas, pasikartojančios klaidos gynyboje net kelis kartus iš eilės. Bet rungtynės yra toks dalykas – kartais laimi, kartais ne. Mes savo užduotį vykdome neblogai ir tikimės sezoną baigti su medaliais. Varžovų mes nesirenkame, tačiau kiekvienam stengsimės taikyti kitą žaidimo stilių tiek gynyboje, tiek puolime“, – neslėpė Alytaus „Varsos-Stronglaso“ vyr. treneris Egidijus Petkevičius.
Alytaus „Varsa-Stronglasas“: Nedas Buronko – 9 įvarčiai, Žygimantas Micevičius – 6, Rokas Lastauskas ir Gintautas Adamkevičius – po 3, Deivas Eidukonis – 2, Remigijus Čepulis ir Mindaugas Sladkevičius – po 1.
Klaipėdos „Dragūnas“: Modestas Vaitekūnas – 10 įvarčių, Laurynas Simonavičius – 5, Lukas Simėnas – 3, Karolis Stropus, Deividas Virbauskas, Lukas Juškėnas – po 2, Arvydas Bučius, Gabrielius Virbauskas, Karolis Bliuvas ir Gytis Šmantauskas – po 1.
Mažojo finalo kovas Alytaus „Varsa-Stronglasas“ pradės gegužės 8 dieną Kaune su „Granitu-Kariu“. Atsakomosios rungtynės Alytuje planuojamos gegužės 11 d. Jeigu bronzinėje serijoje prireiks dar vieno susitikimo, gegužės 15 d. jis vyks Kaune.

%d bloggers like this: