Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Švietimas

Abiturientams įteikti brandos atestatai, premijos ir trispalvės vėliavos

Daugų Vlado Mirono gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai ir trispalvės.

Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono, Pivašiūnų bei Simno gimnazijų abiturientams jau įteikti 63 brandos atestatai, o dar 44 abiturientams jie bus įteikti šią savaitę. Tradiciškai kartu su diplomu įteiktos ir Lietuvos vėliavos, o už labai gerą mokymąsi –  savivaldybės premijos.
Brandos atestatų įteikimo iškilmėse Dauguose 70-osios laidos abiturientus pasveikino Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė, Daugų seniūnė Irma Kašėtienė, gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius.
„Jums, abiturientai, yra didi diena, nes šiandien jūs tampate suaugusiais. Pradedate suaugusiųjų gyvenimą, kuris yra pilnas galimybių ir iššūkių. Linkiu išnaudoti visas galimybes, o kiekvieną iššūkį priimti atvira širdimi“, – perduodama mero linkėjimus kalbėjo administracijos direktorė G. Jociunskaitė.
Administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė dalyvavo ir Pivašiūnų gimnazijos brandos atestatų įteikimo šventėje.
Kartu su brandos atestatais abiturientams padovanotos ir Lietuvos vėliavos, o Simno gimnazijos abiturientei Ievai Rogačiūtei už labai gerą mokymąsi įteikta ir 290 Eur premija. Dar dvi premijos bus įteiktos Butrimonių gimnazijos abiturientams Sauliui Žeimiui ir Lukui Sudvajui. 
Šiais metais šešias rajono gimnazijas baigė 107 mokiniai. 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

%d bloggers like this: