Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Sportas

Alytaus plaukimo veteranas pasaulio čempionate tapo prizininku

Pietų Korėjos mieste Gwangju šių metų rugpjūčio 5–18 dienomis vyko pasaulinės vandens sporto šakų federacijos FINA, apimančios plaukimą, vandensvydį, šuolius į vandenį, sinchroninį plaukimą ir plaukimą atvirame vandenyje, pasaulio veteranų čempionatas.
Lietuvai atstovavo trys šuolių į vandenį meistrai bei šeši plaukimo atstovai. Džiugu, jog tarp šalies plaukikų buvo ir mūsų miesto atstovas, Alytaus sporto klubo „Dzūkijos vandenis“ plaukimo meistras Sigitas Katkevičius. Kaip ir neseniai vykusiose Europos veteranų žaidynėse Turine, Italijoje, Sigitas garbingai atstovavo miestui ir šaliai Korėjoje. Savo amžiaus grupėje, 60–64 m., Sigitas plaukė du nuotolius – rugpjūčio 15 dieną 200 metrų kompleksiniu būdu, o rugpjūčio 17 dieną 200 metrų brass stiliumi. Kompleksiniu būdu tarp dvidešimties dalyvių mūsų miesto atstovas buvo septintas, nusileidęs 11 šimtųjų sekundės dalimis prizinę šeštą vietą užėmusiam Amerikos atstovui, distancija įveikta per 2 min. 47,57 sek. Veteranų pasaulio čempionatuose medaliais ir diplomais apdovanojamos ir prizinėmis laikomos pirmos šešios vietos. Geriau Sigitui sekėsi plaukiant 200 m brass, kur sugaišęs distancijoje 2 min. 59,94 sek. iškovojo prizinę ketvirtą vietą tarp čempionate startavusių dvidešimt keturių dalyvių.
Miesto plaukikas nenuleidžia rankų ir jau pradeda svajoti apie dalyvavimą analogiškame čempionate, kitais metais vyksiančiame Brazilijoje.

%d bloggers like this: