Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kriminalai

„Audi Allroad“ gaudynių atomazga – pilnas automobilis baltarusiškų cigarečių

Alius Mikelionis

Penktadienio rytą Alytaus miesto gatvėmis nuo policijos bandė pasprukti „Audi“ markės automobilis. Gaudynės tęsėsi ir Alytaus miesto, ir rajono keliais, kol vairuotojas įsuko į aklavietę. Jaunas vyras dar bandė sprukti, bet buvo sulaikytas policijos. Paaiškėjo, kad transporto priemonėje buvo 30 paketų Baltarusijos Respublikos banderolėmis pažymėtų cigarečių.
Lapkričio pirmosios rytą Alytaus miesto gatvėmis nuo policijos bandė pasprukti „Audi Allroad“ markės automobilis. Pareigūnai įtarimus sukėlusį tamsintais stiklais automobilį stabdė Santaikos gatvėje, bet vairuotojas padidinęs greitį bandė pasprukti. Vienas policijos ekipažas blokavo dalį Statybininkų gatvės, bet vairuotojas išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą nurūko toliau. Gaudynės persikėlė į Alytaus rajoną Simno kryptimi. Keturiais ratais varoma „Audi“ įsuko į Kaniūkų kaimo žvyrkelį ir nuvažiavusi maždaug keturis kilometrus sustojo, mat baigėsi kelias.
Kaip mūsų redakciją informavo Alytaus apskrities VPK atstovė Kristina Janulevičienė, mažiausiai vienas asmuo iššoko iš automobilio ir bandė pasislėpti miške, bet buvo sulaikytas, įtariama, kad jaunas vyras galėjo būti ne vienas, todėl buvo iškviestas policijos kinologas ir tyrėjai, tačiau kitų asmenų kol kas sulaikyti nepavyko. Įkliuvęs įtariamasis įvykio vietoje pasijuto blogai, tačiau medikų pagalbos atsisakė. Automobilio viduje rasta 30 paketų, kuriuose buvo akcizais apmokestinamos prekės su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Bendrai rasta 12 tūkst. cigarečių pakelių, kurių vertė 41 tūkst. 400 eurų.1996 metais gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę. Dėl disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

%d bloggers like this: