Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kultūra Sportas

Apdovanoti geriausi 2019 metų Alytaus sportininkai

Tradicija tapę geriausių sportininkų dešimtuko rinkimai vykdomi kiekvienų kalendorinių metų pabaigoje, apdovanojimai – metų pradžioje. Į Alytaus teatrą susirinko pasipuošę ir puikiai nusiteikę sportininkai, jų artimieji, išgirdę gražių padėkos žodžių už miesto vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje.
Metų sportininku išrinktas Karolis Girulis, garsėjantis šaudyme. Apdovanojimą atsiėmė jo tėvai. „Mes didžiuojamės savo sūnumi, kuris tiek daug pasiekė. Jis labai atkaklus, turi valios. Dabar jis varžybose, tad apdovanojimą atsiimsime mes“, – kalbėjo Andrėjus ir Birutė Giruliai.
Iš 50 kandidatų sporto taryba išrinko 10 geriausių, labiausiai Alytų garsinusių sportininkų. Vienas jų – krepšininkas Mindaugas Sušinskas. „Džiaugiuosi, kad esu pastebėtas. Pastangų į sportą esu įdėjęs labai daug, tai mano gyvenimas, gyvenimo būdas“, – sakė krepšininkas.
Neįgaliųjų metų sportininku paskelbtas lengvaatletis Donatas Dundzys. „Mano karjeroje buvę ir labai gerų metų, ir prastesnių. Kai pasiseka – didžiuojuosi, kai nepasiseka – liūdna. Tačiau esu šiame kelyje ir tikiu, kad šie metai man bus dar sėkmingesni nei ankstesni“, – sakė apdovanotasis sportininkas.
Metų komanda paskelbta Alytaus miesto moterų tinklinio komanda „Prekyba Parama“. Jos treneris Kęstutis Pačėsas.
Apdovanoti ir žmonės, gebantys tęsti gražias sporto tradicijas – tai sporto meistrai senjorai.
„Žinoma malonu, kai savivaldybė tave pastebi, pakviečia, apdovanoja. Sportas man ypatingai svarbus. Save realizuoju ir futbolo, ir sambo varžybose“, – sakė sportininkas Algimantas Norkeliūnas.
Visus apdovanotus sportininkus ir jų trenerius sunku būtų išvardinti, o kiekvieno jų indėlis į miesto vardo garsinimą – ypatingas. Po nuotraukų atminčiai sportininkai ir jų treneriai dar valandėlei pasiliko pasivaišinti paruoštais gardėsiais.

Zenono Šilinsko nuotr.

%d bloggers like this: