Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Dienos aktualijos Verslas

Pastatas vaiduoklis jau turi vieną savininką

Internete ėmė plisti nuotrauka, kur matosi ant pastato vaiduoklio vaikštantys paaugliai.

Alytaus Rotušės aikštės pašonėje esantis pastatas vaiduoklis jau turi vieną savininką. Anksčiau, kai buvo du, akcininkai niekaip nesusitardavo dėl veiklos, vėliau – dėl pardavimo kainos, o savivaldybei buvo ypač sudėtinga kalbėti apie pastato uždengimą specialiu tentu, kad nekenktų miesto įvaizdžiui. Kadangi, naujausiais duomenimis, savininkas jau vienas, bus kalbamasi ne tik apie pastato uždengimą tentu, bet galbūt ir įveiklinimą.
Pastatas vaiduoklis Rotušės aikštės pašonėje kelia nerimą daugelį metų. Socialiniuose tinkluose netgi ėmė plisti nuotrauka, kurioje užfiksuota, kaip du jaunuoliai pavojingai vaikštinėja blokų atbrailomis. Savivaldybės administracijos direktorius Rolandas Juonys sako, jog teritorija aptverta ir tėvai turėtų susirūpinti, pasikalbėti su atžalomis dėl drausmės.
„Taip pat seku socialinę erdvę ir pastebėjau tą užfiksuotą nuotrauką. Visgi matome, kad teritorija aptverta, ir jeigu į privačią aptvertą teritoriją įsibrovė vaikai, tai jau ir tėvų klausimas. Reiktų daugiau bendrauti su vaikais ir aiškinti, kad taip elgtis negalima bei pavojinga“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius R. Juonys.
Gera naujiena, jog ilgai buvusi reklama, kad pusė pastato parduodama, netrukus bus nuimta. Visai neseniai vienas iš akcininkų įsigijo visą pastatą.
„Tai labai gera žinia. Užklausėme Registrų centro, kad pateiktų duomenis, kas yra naujasis savininkas, kreipsimės į jį raštu, kalbėsime apie tolimesnius veiksmus“, – sakė pašnekovas.
Pagal savivaldybės patvirtintą tvarką, jeigu apleisto pastato savininkas geranoriškai neuždengia pastato su architektais suderintu tentu, savivaldybė tai padaro pati, o išlaidas išieško teismo keliu. Ar su naujuoju vienu pastato savininku bus deramasi dėl tento, ar vaiduoklis bus įveiklintas, gretai paaiškės.
„Mes jau buvome beveik baigę visas derinimo procedūras dėl pastato uždengimo tentu, tačiau vienam akcininkui pardavus dalį nuosavybės vėl viskas keičiasi. Kas žino, gal susikalbėsime su naujuoju vieninteliu savininku ir pastatas bus įveiklintas. Greitu metu sužinosime“, – sakė R. Juonys.

%d bloggers like this: