Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kriminalai

Alytaus policijos viršininkas pasakė, kiek automobilių bandė įvažiuoti į Alytų

Alytaus apskrities VPK viršininkas A. Jurgelevičius.

Alius Mikelionis

„Važiuoju detalės“, – sako Luksnėnuose gyvenamąją vietą deklaravęs vyras, tačiau Simno–Seirijų žiedinėje sankryžoje dirbanti policininkė paaiškina, kad tai ne tas atvejis, kai leidžiama įvažiuoti į miestą, ir nurodo apsisukti. „Skubu tėvui vaistų nuo širdies nupirkti“, – pareigūnams aiškina vykimo į Dzūkijos sostinę priežastį visureigio „Mercedes Benz“ vairuotojas.
Nuo penktadienio 20 valandos trims paroms blokuoti įvažiavimai į šalies miestus, dirbo gausios policijos pajėgos. Alytaus mieste patruliuota ties keturiais įvažiavimais, dirbo mobilūs policijos ekipažai. Kaip praneša Alytaus apskrities VPK atstovė K. Janulevičienė, Velykų savaitgalio metu visoje apskrities VPK kontroliuojamoje teritorijoje buvo sustabdyta ir patikrinta apie 18 000 automobilių, iš jų 600 neįleista. Daugiausia Alytaus miesto prieigose – 300. Lazdijuose eismas nebuvo intensyvus. Įleisti 374 automobiliai, 4 keliautojai buvo priversti apsisukti ir grįžti.
Postuose dirbo Alytaus apskrities VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius. Jo teigimu, patruliuodamas geriau pažįsta pareigūnus, geriau žino jų poreikius. Dzūkijos sostinės prieigose patruliavo Lietuvos generalinio policijos komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius. Pareigūno teigimu, visiems, dirbusiems šventiniu laikotarpiu, bus mokamas įstatymo numatytas atlyginimas bei maistpinigiai. Sugriežtinto karantino metu mūsų mieste darbavosi daugiau nei įprasta pareigūnų. Dėl sukoncentruoto dėmesio į kelių blokavimą nusikalstamumas mieste nepadidėjo.

%d bloggers like this: