Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Isteblišmentas Politika Sveikata

Verslininkas išdalijo kelis šimtus daugkartinio naudojimo kaukių

Verslas padeda su infekcija kovojantiems medikams.

Alius Mikelionis

Alytiškis verslininkas Nerijus Čaplikas padovanojo su infekcija kovojantiems medikams, labdaros organizacijoms beveik du šimtus daugkartinio naudojimo kaukių. Verslininko teigimu, su tokiomis apsisaugojimo priemonėmis dirbs Kauno medikai, o kelis šimtus alytiškiui pavyko įsigyti ir išdalinti Alytuje.
„Tikslas – teikti labdarą medikams ir organizacijoms, kurioms labiausiai jų reikia. Aš manau, kad dabar yra didelis kaukių trūkumas. Gal kada atveš, bet dabar poreikis didelis ir apsisaugojimo priemonių trūksta“, – sakė verslininkas N. Čaplikas.
Maistą seneliams ir negalintiems jo nusipirkti pristatančios „Gerumo skraistės“ vadovės Gitos Mickevičiūtės teigimu, ne ką mažiau už apsaugos priemones svarbus ir vienybės pojūtis. Esą smagu, kuomet net neprašant verslas padeda. Tam pritaria ir Alytaus greitosios medicininės pagalbos stoties direktorius Aleksandras Bružas: „Moralinė pagalba šiandien mums labai reikalinga.“ Daugkartinio naudojimo kaukės bus perduotos Alytaus ligoninės personalui. „Bus saugesnis medicinos personalas, o kartu ir mūsų pacientai, ir mes visi“, – priimdamas apsaugos priemones sakė Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktorius Artūras Vasiliauskas.
Daugkartinio naudojimo respiratorius galima skalbti ir vėl dėvėti. Po keliasdešimt tokių kaukių verslininkas atvežė į Alytaus polikliniką, Greitosios medicininės pagalbos stotį, Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę ir įteikė dviem labdaros organizacijoms – VšĮ „Gerumo skraistė“ ir „Tėviškės namai“.

Išdalinta beveik 200 apsaugos priemonių.
%d bloggers like this: