Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Politika Sportas

Nuo gaisro nukentėjusi gyvenvietė pilna judesio

Alytaus rajono gyvenvietės Miklusėnų, kuri pagarsėjo kaip viena labiausiai nukentėjusi nuo gaisro padangų perdirbo įmonėje Alytuje, gyventojai gyvena vasaros ritmu ir išnaudoja savivaldybės įrengtas poilsio teritorijas. Jomis naudojasi ne tik vietiniai – šiuolaikiškos sporto ir ramaus poilsio aikštelės traukia ir alytiškius.
Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams Miklusėnuose – krepšinio, tinklinio aikštelės, lauko treniruokliai, zona dviratininkams su kalneliais, rampomis. Vaikams – žaidimo aikštelės, karstynės, norintys ramiai pailsėti gali prisėsti prie įrengto šaškių ir šachmatų stalo lentos ar ant suoliuko Lietuvos tūkstantmečio ąžuolų skvere.
Rajono meras Algirdas Vrubliauskas sako, kad sporto aikštelės įrengiamos, nes norima, kad gyventojai po darbų turėtų kur praleisti laisvalaikį, burtųsi ir bendrautų sportuodami, organizuotų varžybas tarp bendraminčių, tarp gyventojų, o gal ir tarp gyvenviečių.
„Sportas vienija, gerina sveikatą ir nuotaiką. Siekiame, kad įrengtos erdvė būtų pilnos judesio, kad žmonės turėtų kur leisti laisvalaikį, kad jose susitiktų kelios kartos – seneliai, tėvai, vaikai. Miklusėnai yra visai šalia Alytaus, tad pasportuoti atvyksta ir miesto gyventojai – laukiame ir jų. Gali atvykti dviračiu, viešuoju transportu, savo automobiliu, kurį pastatyti galės aikštelėje prie seniūnijos. Visai neseniai atidarėme sporto aikšteles Kumečiuose, Verebiejuose ir Užupiuose. Šiais metais numatyta atnaujinti, įrengiant naujas sporto erdves, Nemunaityje“, – pasakojo Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.
Kaip pastebi Alytaus seniūnijos seniūnas Kęstutis Tumynas, šiomis karštomis dienomis sporto mėgėjai ir vaikai į aikšteles labiau renkasi vakare, atvyksta ir alytiškių.
„Turime išskirtinę vietą dviratininkams, riedutininkams, riedlentininkams – aikštelę su kalneliais, rampomis, kurioje gali smagiai leisti laiką šio ekstremalaus sporto mėgėjai“, – sakė seniūnas.
Rūpinantis žmonių saugumu, poilsio teritorijos stebimos vaizdo stebėjimo kameromis. Laisvalaikio zonos Miklusėnuose įrengtos savivaldybei įgyvendinat kompleksinį gyvenvietės plėtros projektą, kurio metu buvo suremontuotos ir gatvės, įrengti šaligatviai, dviračių takai, apšvietimas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

%d bloggers like this: