Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kultūra

Joninės Ūdrijoje subūrė bendruomenę draugėn

Ūdrijos bendruomenės jaunimas turi tradiciją švęsti Jonines parapijos sode. Tai vyksta jau penkeri metai. Kadangi esu išrinkta Ūdrijos seniūnaite, ėmiausi iniciatyvos ir paruošusi projektą Alytaus rajono savivaldybei „Paparčio žiedas Joninių naktį“ buvau išgirsta. Už suteiktą pasitikėjimą ir galimybę suruošti šventę bendruomenei esu be galo dėkinga.
Renginys buvo iš tiesų įspūdingas ir gražus, susirinko per 200 žmonių. Renginį vedė žavioji Marceliutė, sveikino kaimyninių bendruomenių saviveiklininkai.
Šventę aplankė ir Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas, pasidžiaugęs bendruomenės susitelkimu ir daugybe dalyvavusių jaunuolių. Kartu su juo atvyko mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė, Krokialaukio seniūnė Gintarė Navickienė.
Vyko loterija, kurios bilietai buvo be pinigų, tačiau visi laimingi. O prieš pat laužo įžiebimą atvyko ugnies šou meistrai iš Kauno. 
Už organizavimą negalime nepadėkoti Donatos Vaitkevičienės ir Jurgitos Danilevičienės šeimoms, kurios triūsė dvi savaites, kad paruoštų tinkamą vietą šventei. Visi svečiai buvo pavaišinti koše ir chašlamos sriuba. O Jonai, Jonukai ir Janinos apdovanoti medaliais.
Linkiu bendruomenės jaunimui stiprybės kuriant, puoselėjant gražias tradicijas ir ateityje.

Visiems dėkinga Ūdrijos seniūnaitė Kristina Verksnienė

%d bloggers like this: