Ledo arenai Alytuje – realios galimybės

Alytaus miesto savivaldybės taryba pritarė, kad būtų rengiamas daugiafunkcės ledo arenos investicinis projektas.
Kaip prieš priimant sprendimą dėl investicinio projekto rengimo buvo pristatoma tarybos nariams, jame turi būti nustatytas investicijų poreikio tikslingumas, identifikuota galima investicijų grąža, parinktas tinkamiausias įgyvendinimo būdas. Aiškinamajame rašte akcentuota, jog ledo arenos tikslas – didinti sporto infrastruktūros prieinamumą alytiškiams, gerinti sveikatinimo paslaugų kokybę, skatinti kultūros ir sporto plėtrą.
Alytaus meras Nerijus Cesiulis sako, kad legendinis šalies ledo ritulininkas Dainius Zubrus
Alytuje norėtų įkurti savo vardo ledo ritulio akademiją. „Atsirado ir investuotojai, atsirado ir D. Zubrus, jis pažadėjo asmeniškai visiems tarybos nariams, kurie dalyvavo, girdint. Jis norėtų steigti savo vardo akademiją, kadangi turi sąsajų su Alytumi – Alytaus rajone, Luksnėnuose, jo tėveliai yra“, – per tarybos posėdį sakė meras.
Alytaus meras ankstesnių susitikimų su D. Zubrumi metu yra sulaukęs ledo ritulininko prašymo rasti sklypą, kuriame būtų visos komunikacijos, vieta būtų saugiai ir lengvai pasiekiama vaikams.
„Gavau ir pažadą – jeigu rasime sklypą ledo arenai, D. Zubrus Alytuje įsteigs savo vardo ledo ritulio mokyklą, kurioje vaikus treniruotų ne tik Lietuvos, bet ir užsienio profesionalai“, – savo feisbuke rašė N. Cesiulis. Tarybai pritarus investicinio projekto ruošimui, meras pasidalijo mintimis, jog nuo kalbų pereita prie darbų. „Tai tik pradžių pradžia. Tačiau dabar galėsime planuoti ir skaičiuoti, kokios investicijos reikalingos, kiek miestui kainuotų išlaikymas ir daug kitų svarbių klausimų. Pasverti visas galimybes ir grėsmes, visus UŽ ir PRIEŠ. Tačiau džiaugiuosi mūsų tarybos sprendimu ir požiūriu, kad miestui ledas reikalingas. Laikom kumščius“, – po tarybos posėdžio savo socialiniame tinkle rašė N. Cesiulis.
Investicinio projekto tikėtina trukmė yra nuo vieno iki keturių mėnesių, jo rengimas gali kainuoti iki 10 tūkst. eurų.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: