Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Sportas

„Tarzanija RacingTeam“ pristatė automobilį, kuriuo važiuos „Aurum 1006 km“ lenktynėse Palangoje

„Tarzanija RacingTeam“.

Alius Mikelionis

Mindaugas Aldonis kartu su Karoliu Blėdžiu, Aurimu Lekavičiumi ir Tomu Isiūnu pristatė automobilį „Audi S4“, kuriuo liepos viduryje jau ketvirtą kartą varžysis Palangoje vyksiančiose „Aurum 1006 km“ lenktynėse.
Penkių šimtų arklio galių „Audi S4“ dar bus bandomas Kaune, Kačerginės trasoje, o vėliau komanda kelsis į Palangą, kur vyks treniruotės ir „Aurum 1006 km“ lenktynės.
Vienas komandos lenktynininkų, Karolis Blėdis, sako, kad jų automobilis gal ir nebus greičiausias trasoje, esą svarbu, kad technika negestų bei pasirinkti teisingą taktiką. Pernai komanda lenktynėse Palangoje nedalyvavo, o 2018 metais lenktynių metu pavyko priimti teisingus sprendimus ir „Tarzanija Racing Team“ buvo šešta tarp 38 automobilių bei ketvirta savo (TC5) klasėje (tarp 8 automobilių) ir finišavo iškart po „Porsche“. Tąkart alytiškiai važiavo su BMW M3.
„Tarzanija Racing Team“ automobilis „Audi S4“ nesunkiai pasiektų 250 km/h greitį. Efektyvi ir stabdžių sistema – tokia naudojama ir „Porsche“ markės automobiliuose.

%d bloggers like this: