Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Sportas

Klaipėdoje – pergalingi Alytaus lankininkų šūviai

Savaitgalį Smiltynėje įvykusiose tarptautinėse šaudymo iš lanko varžybose „Klaipėdos taurė“ spindėjo Alytaus lankininkai. Vienas iš jų įvykdė Tokijo paralimpinių žaidynių normatyvą.
Alytaus „Žaliojo lanko“ klubo sportininkas Dominykas Jančiukas Klaipėdoje triumfavo vyrų olimpinių lankų grupėje. Ant moterų varžybų prizininkų pakylos lipo dvi „Žaliojo lanko“ atstovės. Antrąją vietą užėmė Paulina Ramanauskaitė, trečiąją – Inga Timinskienė. Būtent olimpinių lankų varžėsi daugiausiai dalyvių – 21 vyras ir 8 moterys.
Skriemulinių lankų grupėje triumfavo Rolandas Baranauskas („Alytupis-Žaliasis lankas“). Neįgalus lankininkas ne tik pranoko visus varžovus, bet ir įvykdė Tokijo paralimpinių žaidynių normatyvą. Tai reiškia, kad lietuvis galės dalyvauti paralimpinėse žaidynėse jei iškovos kelialapį atrankinėse varžybose.
Paprastų lankų grupėje sidabro medalį iškovojo „Žaliojo lanko“ atstovas Nedas Mockevičius, tik finale turėjęs pripažinti kauniečio Rimanto Šulioko pranašumą.
Komandinėse mišrių porų varžybose vėl buvo nenugalimi alytiškiai. Pirmąją vietą užėmė P. Ramanauskaitė ir D. Jančiukas, o antrąją – Inga ir Ugnius Timinskai.

„Žaliojo lanko“ nuotr.

%d bloggers like this: