Medikai daugiškei Janinai Saulevičienei dėl neregėto optimizmo siūlo keisti pavardę į Saulutės

Danielius Jakubavičius

Noriu pasidžiaugti optimizmo ir gerų vilčių šioje žemėje nešėja Janina Saulevičiene iš Daugų. Tai – moteris, kuri niekada nenustoja vilties gyventi su šypsena ir tikėjimu. O jos tokie bruožai pakeri net ir visko mačiusius gydytojus, kurie ją vos pamatę linksmai pataria pavardę rašyti ne Saulevičienė, o Saulutė.
Pašnekovė, prieš savaitę atšventusi 60-ies metų jubiliejų, gyvena daugiabučio ketvirtame aukšte, puikiai įrengtame 2-jų kambarių bute. Janina nuo 2010 metų yra patyrusi keletą rimtų operacijų. Nedarbinga net 90 procentų, tačiau bendraujant su ja neįmanoma to įvardinti: patys sveikiausi žmonės neturi tiek daug optimizmo ir švytėjimo kaip ji. 
Kaip ir visi dzūkai, J. Saulevičienė yra drovi ir apie save nelinkusi daug kalbėti. Neatvirauja. Nenori užkrauti kitiems savo sunkumų.
Tačiau visi kaimynystėje žino, kad ji – pavyzdys bet kuriam susirgusiam, kaip reikia klausyti medikų, kaip drąsiai ir optimistiškai jaustis, sužinojus pačias nemaloniausias diagnozes. Nuolankiai klausyti medikų ir su jų numatyta vizija atkakliai kariauti su nematomu priešu…
Ir dėl tokios optimistinės išvaizdos nė vienas daugiškis nelaiko jos sergančia kuo nors. Galvoja, kad ji paprasčiausiai išsigalvoja.
Pastaruoju metu Janina aktyviai skaito „Faceboook“ soc. tinklą, retkarčiais užsiima popierinių gėlių gamyba, bet visų svarbiausia – akylai saugoja savo sveikatą, kurią moteriai kasdieniniame gyvenime padeda tausoti ir Daugų seniūnės paskirta socialinė darbuotoja.
Linkime Jums, Janina, stiprios sveikatos ir sėkmės, ir būtinai – šypsokitės!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: