Rajono gyventojams skambinama dėl skiepo nuo COVID-19

Bus paskambinta visiems 65 ir daugiau metų Alytaus rajono PSPC
pacientams, kurie dar nesiregistravo dėl skiepo.

Dalis Alytaus rajono gyventojų, kuriems yra 65 ir daugiau metų, jau sulaukė skambučio telefonu dėl skiepijimosi nuo COVID-19 (koronaviruso infekcijos). Bus paskambinta visiems Alytaus rajono Pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) pacientams, kurie dar nesiregistravo dėl skiepo.
Alytaus rajono PSPC į pagalbą skambinti pacientams dėl skiepų pasitelkė seniūnijų ir VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro socialinius darbuotojus. Pageidaujantys skiepytis užregistruojami.
„Mums labai svarbu, kad paskiepyta būtų kiek įmanoma daugiau rajono gyventojų. Puikiai suprantame, kad tikrai ne visi šios amžiaus grupės gyventojai turi galimybę spaudoje ar internete perskaityti kvietimą registruotis procedūrai. Nelaukiame, kad gyventojai patys paskambins ir registruosis, skambiname mes. Į pagalbą informacijai suteikti ir registracijai skiepytis pasitelkėme socialinius darbuotojus. Skiepijamos grupės pacientų beveik 4000. Šiuo metu užsiregistravusiųjų jau keli šimtai“, – sakė rajono savivaldybės vicemerė Dalia Kitavičienė.
PSPC direktorė Giedrė Ilgūnaitė dėkinga socialiniams darbuotojams, kurie padeda išsiaiškinti pacientų valią dėl skiepijimosi skambindami jiems. Tai didelė pagalba mūsų šeimos gydytojams. Tai paspartins vakcinacijos procesą ir užtikrins, kad nei vienas mūsų pacientas neliktų pamirštas, visais būtų pasirūpinta. Nes tikslas vienas, kova bendra, laimėjimas – visų“, – kalbėjo G. Ilgūnaitė.
Gavus vakcinas, Alytaus rajono PSPC susisieks su pageidavusiais skiepytis asmenimis ir informuos juos apie skiepijimo laiką ir vietą.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: