Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Politika Sportas

Alytuje – trečias stadionas su apšvietimu

Prieš keletą metų Dzūkijos mokyklos stadionas buvo panašus į apleistą daržą, trumpindami kelią juo naudojosi praeiviai.

Alius Mikelionis

Prieš keletą metų Dzūkijos mokyklos stadionas buvo panašus į apleistą daržą, trumpindami kelią juo naudojosi praeiviai. Turbūt nedaugelis tikėjo, kad čia galės vykti futbolo varžybos – ir ne tik dieną, bet ir vakarop. Prieš šešerius metus Alytaus apskrities futbolo federacija perėmė stadioną ir ėmėsi darbų.
Antrą kadenciją baigęs ir savo kandidatūrą rinkimuose atsiėmęs buvęs Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentas Gediminas Daukšys džiaugiasi, kad stadionas sutvarkytas ne miesto, o Lietuvos futbolo federacijos ir Alytaus apskrities futbolo federacijos lėšomis. Paklota dirbtinės dangos aikštė, įrengti persirengimo kambariai su dušu, futbolininkams neteks bėgti kamuolio į Žiburio ar Naująją gatvę, mat įrengtos gaudyklės, taip pat ir apšvietimas, todėl stadionu bus galima naudotis ir temstant.

Tai – trečias stadionas Alytuje, kuriame sumontuotas apšvietimas.

Tai – trečias stadionas Alytuje, kuriame sumontuotas apšvietimas. Tiesa, jį dar teks sureguliuoti, kad šviesa tolygiai pasiskirstytų aikštėje ir neakintų aplinkinių namų gyventojų. Paskaičiuota, kad per valandą LED apšvietimas sunaudos elektros energijos vos už 4 eurus.
Įrengtoje dirbtinės dangos aikštėje jau vyksta jaunųjų futbolininkų varžybos, stadionu galės naudotis ir daugkartiniai Lietuvos veteranų futbolo čempionai, kuriems Alytaus centrinio stadiono vartai atsiverdavo tik ypatingomis progomis.
Skirtingai nei kai kurių išpuoselėtų Alytaus krepšinio aikštelių, vartai čia nerakinami. Laisvu nuo treniruočių ir varžybų metu laukiami visi norintys žaisti futbolą. Tą skatina daryti ir buvęs Alytaus apskrities futbolo federacijos prezidentas Gediminas Daukšys.
Tuo tarpu Alytaus futbolo veteranai norėtų, kad Alytus turėtų futbolo maniežą. Esą tuomet būtų vienodos sąlygos treniruotis tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laikotarpiu, mat grįžus iš kietos dangos sporto salių padaugėja traumų. Į Dzūkijos stadioną futbolo federacija jau investavusi 250 tūkst. eurų.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: