Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kultūra

Vaisodžių bendruomenės šventė subūrė kraštiečius ir svečius

Danielius Jakubavičius

Į Alytaus rajono kaimus grįžta  renginiai. Praėjusį penktadienį Vaisodžių kaimo bendruomenėje vyko šventė  „Gera būti kartu!“, kurią organizavo bendruomenė.
Vaisodžių kaimo bendruomenės pirmininkas Zenonas Kazlauskas pasveikino susirinkusius, kalbėjo, kad šventė – gyvenimo dalis, kuomet galime susitikti pakalbėti, pabendrauti. Kad žmonės renginių išsiilgę, liudijo vaisodiškių ir svečių gausa – bendruomenės kiemelis buvo pilnas žmonių, nežiūrint to, kad diena pasitaikė labai karšta.
Punios seniūnas  Gintautas Laukaitis džiaugėsi Vaisodžių žmonėmis:  „Mandagūs, malonūs ir visada pasiruošę padėti“. Šventės dalyvius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, Alytaus rajono vietos veiklos grupės vadovė Vida Vrubliauskienė. Moterys linkėjo sveikatos, laimės, tradicijų tęstinumo ir dirbti savo kraštui.  Tarybos narys Gintaras Chščenavičius savo kraštiečiams padovanojo šventinį fejerverką. Šventėje apsilankė svečiai: LR Seimo nariai Andrius Palionis ir Andriaus Kupčinsko padėjėjas, iš Vaisodžių kilęs Raseinių rajono meras Andrius Bautronis.
Rankdarbių parodą pristatė bendruomenės narė Danutė Juškauskienė. Moteris siuvinėja įvairaus dydžio ir tematikos paveikslus, nuo šventųjų iki modernaus meno.
Šventėje žmonės šypsojosi, bendravo, poros ir rateliai sukosi šokio sūkuryje. Smagią šventės atmosferą sukūrė legendinė grupė „Nerija“, kraštiečių kapela „Punelė“, Balbieriškio kapela „Temela“.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: