Nelegalai sulaukė draugų iš Vakarų Europos vizito

Alius Mikelionis

Rugpjūčio 19-osios  naktį  akylus gyventojas pranešė, kad ties Paluknių kaimu (Varėnos rajonas) mato du įtartinus automobilius – BMW ir „Toyota“ su Belgijos valstybiniais numeriais. Alytaus apskrities  policija pradėjo ieškoti minėtų automobilių, mat įtarta, kad jais gali būti gabenami nelegalai. „Automobiliai judėjo Alytaus link. Tikėtina, kad sienos su Lenkija link“, – sakė Alytaus policijos atstovė K. Janulevičienė.  Policijos ekipažas „Toyota Avensis“ markės automobilį pastebėjo ties Babriškių kaimu (Varėnos rajonas) nusukusį nuo pagrindinio kelio Vilnius–Alytus. Pareigūnai patikrino dviejų irakiečių  dokumentus, abu jie turėjo teisę gyventi Europos Sąjungoje.
Policininkai įtarė, kad tamsoje gali slėptis ir daugiau asmenų. Netoliese sulaikyti dar du Irako Respublikos piliečiai, 23 ir 52 metų, kurie savavališkai buvo pasitraukę iš pabėgėlių sulaikymo centro.  Ketveriukė perduota pasieniečiams.
Policija sustabdė ir antrą pranešėjo nurodytą automobilį  BMW. Juo važiavo trys tamsaus gymio vyrai. Irako piliečiai turėjo dokumentus, leidžiančius jiems būti  Europos Sąjungoje.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: