Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kultūra Reklama Verslas

Jei norisi turėti tobulą šventę – svarbu pasirūpinti dideliu ir patogiu vaišių stalu

Ar suplanavote renginį iki paskutinių detalių? Užburianti vieta paruošta, o svečių sąrašas apgalvotas. Likusi dalis – stalo sutvarkymas, kuris padės įgyvendinti partijos idėjas. Išsinuomokite aukščiausios kokybės sertifikuotus stalus ir kitus baldus jau dabar – stalų nuoma yra geriausias pasirinkimas! Galite rinktis iš įvairių apvalių, sulankstomų, banketinių vidaus ir lauko valgomojo stalų. Apsilankykite mūsų svetainėje ir pasiruoškite gražiausioms gyvenimo šventėms, koncertams ir festivaliams. Banketai, barai ir lauko stalų nuoma džiugins festivalio dalyvius ir svečius, organizuodami laisvalaikį, užkandžius ir žaidimų zonas išskirtinių renginių metu.

Rinkitės stalus, kuriuos yra lengva sutverti, tuomet neturėsite papildomų problemų

Inovatyvi stalų rėmo konstrukcija pagaminta iš itin tvirtų ir patvarių medžiagų. Sulankstomas plastikinis stalas ir sumontuota medinė konstrukcija yra kompaktiškai sutalpinami automobilio bagažinėje, o surinkimui ir montavimui nereikia papildomų paslaugų. Todėl galite greitai ir lengvai naudotis konferencijų stalu ar stalu skirtu vakarienei, pokyliams, žaidimų stalu.
Tvirtas ir patvarus stalas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Mediniai stalviršiai naudojami ąžuolo ar kitos tankios medienos. Tai patvari impregnuojanti žaliava, kuri nepakeis gražios išvaizdos net po dešimtmečių naudojimo. Baldai taip pat gaminami iš dirbtinių medžiagų. Įvairaus tankio ir storio plastikas tinka įvairių tipų stalviršiams. Patvarios medžiagos užtikrina, kad baldai yra patvarūs ir gali atlaikyti itin dideles apkrovas. Stalo kojos pagamintos naudojant šiuolaikines gamybos technologijas: plieninį korpusą su specialiu mechanizmu montavimui, sulankstymui ir patogiam gaminio valdymui.

Geras ir talpus stalas padės sutalpinti visus šventės dalyvius

Organizuojant renginį, svarbu numatyti, kokio tipo šventė tai bus, ar bus dažnas stovėjimas, sėdėjimas ar mišrus susibūrimas. Taip pat apskaičiuokite pradinį dalyvių skaičių ir renginio trukmę. Tai priklauso nuo pasirūpinamo nuomos stalo aukščio ir dydžio. Žinoma, renkantis stalą svarbioms šventėms svarbu atkreipti dėmesį į stalo dizainą, patogumą ir talpumą. Svarbu, jog šventės metu stalas atrodytų nepriekaištingai.
Jei šventė vyksta po atviru dangumi, geriausias sprendimas yra didelis lauko stalas, kuriame gali tilpti 8 ir daugiau žmonių. Sulenkus stalo kojas, baldus galima lengvai perkelti į kitą vietą ir pastatyti ant bet kurio šaligatvio: vejos, kilimėlio ar smėlio. Jei reikia, stalą galima uždengti staltiese ir naudoti patalpose. Švedišką užkandžių stalą lauke patogiausia serviruoti ant stačiakampio stalo. Vestuvėms, krikštynoms populiaru sujungti stalus tarpusavyje ir formuoti bendrą vakarienės erdvę. Modernus sprendimas – apvalūs banketiniai staliukai, pritaikyti susėsti 6–12 asmenims. Šie stalai puikiai atrodo tiek minimalistinėje aplinkoje, tiek šiuolaikiniame interjere. Ypač paviršių uždengus gražia staltiese – prabanga dvelkiantį dekorą pavyks sukurti derinant dailias dekoracijas ir daliai serviravus stalą. Pamėgtas koktelių vakarėliu atributas yra apvalus baro stalas, prie kurio telpa 4–5 žmonės. Baldas yra universalus ir naudojamas vietoje registratūros, parodoms ir kitiems renginiams.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: