Danielius Jakubavičius kviečia diskusijai apie komunikacijos ir bendravimo subtilybes

Danielius Jakubavičius.

Mieli mano tekstų skaitytojai ir danielius.net vaizdo naujienų žiūrovai, šių metų spalio 13 d. kviečiu Jus susitikti Lazdijų rajone, Metelių parapijos salėje, pokalbiui tema ,,Komunikabilumas, viešinimas, bendravimas“.  Šiame susitikime mesiu iššūkį sau, o kartu ir jums, kad suprastumėte, kokia svarbi yra tiesa ir komunikacija.
Dabar visi gali būti influenceriai ir patarti, kaip gyventi, ką valgyti, kaip rengtis, bet dauguma jų net niekur nebuvę, su žmonėmis nekalbėję, sėdintys šiltose kėdėse. Kaimo žmogus, ant savo kupros daug gyvenimo patirties pernešęs, gali ir pats influencerius pamokyti. Todėl šis mano susitikimas bus skirtas komunikacijai, jos subtilybėms, viešumo galiai ir gebėjimui skaityti tarp eilučių. Kviesiu jus padiskutuoti apie politikų rinkiminį ir porinkiminį elgesį, parodysiu praktiškai jų komunikacijos gudrybes. Tiesos niekas nenori girdėti. Visi nori aplodismentų, katučių, meilikavimų, blizgučių. Tačiau toks bendravimas – netikras. Šiandienos visuomenei trūksta nuoširdžios komunikacijos. Vis daugiau laiko „suvalgo“ socialiniai tinklai. Žmonės nemoka kalbėti, rašyti, bendrauti.
Kartu su manimi renginyje dalyvaus vestuvių muzikantas, skambaus balso savininkas Algirdas Ciūnys. Juk anksčiau žmonės dažniau susitikdavo, uždainuodavo. Šventėse nereikėjo nei didžėjų, nei renginių vedėjų, nes muzikantai gyvai dainuodavo ir vesdavo šventes. Dabar šį darbą padaro kompiuteris, bet sutikite – toks bendravimas yra šaltas, galima sakyti, sintetinis.   
Džiaugiuosi, kad pirmasis susitikimas su jumis vyks Meteliuose. Dėkoju bibliotekininkei  Ginai Ramanauskienei, senai mano pažįstamai, kuri patikėjo šia idėja ir atvėrė bibliotekos duris. Meteliai – dvasingas kraštas, kuriame gyvena nuoširdūs žmonės. O nuoširdumas, dvasingumas, tolerancija – vertybės, kuriomis aš tikiu. Kuomet prieš 13 metų pradėjau filmuoti ir fotografuoti kaimo žmones, šventes, ne visi manimi tikėjo, bet mane įkvėpė filmo „Tadas Blinda“ mintys, kad ir paprastas žmogus turi būti išgirstas. Ir dabar važiuoju arčiau žmogaus, kalbinu jį, viešinu, juk tiek įdomių ir nuoširdžių žmonių provincijoje gyvena! Kiek paslėptų ten turtų!
Spalio 13 d. 14 val. susitikime Metelių parapijos salėje. Pabendrausime, padiskutuosime. Svarbiausia – noras kalbėti ir girdėti pašnekovą. Kiekvieno iš mūsų patirtis unikali, galime ja dalintis. O lapkričio mėnesį tikiuosi su jumis susitikti Simne ir Dauguose.
Danielius Jakubavičius

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: