Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Kriminalai

Siautėja girti vairuotojai

Alius Mikelionis

Nors už vairavimą išgėrus, kai nustatomas vidutinis girtumo laipsnis, ir gresia piniginė bauda ar net laisvės atėmimas iki vienerių metų, bet sėdančių prie vairo neblaivių nemažėja. 
Šeštadienio naktį prieš dvi automobilis „Peugeot 308“ Rūtų–Naujosios–Tvirtovės  gatvių sankryžoje atsitrenkė į šviesoforo stulpą. Avarijos metu apgadintas automobilis, sugadintas šviesoforas. Paaiškėjo, kad avariją sukėlė girtas 24 metų vyras. Jam alkotesteriu nustatytas 1,64 promilės girtumas. Automobilyje buvę žmonės nenukentėjo. Pasak medžiaga su mūsų portalu pasidalijusio asmens, jauni vyrai ir po avarijos buvo gerai nusiteikę, po to, kai Alytaus apskrities VPK buvo surašytas protokolas, vairuotojas, išeidamas iš komisariato, pareiškė, kad girtumas jam nesutrukdys paimti kitą automobilį ir vėl sėsti už vairo. Šeštadienį Alytaus apskrities policijos komisariate dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Dar vienas girtas vyras sukėlė avariją Alytaus rajone. Sekmadienį netoli Nemunaičio nuo kelio nulėkė „Opel Zafira“. Pranešimą apie tai Alytaus apskrities VPK pareigūnai gavo po vidurdienio. Įvykio vietoje vairuotojo nebuvo, bet žmonės parodė, kur yra galimai mašiną vairavęs vyras. Jis miegojo miške. Pažadintas vyriškis aiškino, kad „Opelį“ vairavo draugas, bet įvykio vietoje buvo liudininkų, kurie matė, kas vairavo mašiną. Kai patruliai įspėjo dėl melagingos informacijos pateikimo, keturiasdešimtmetis pripažino vairavęs. Posūkio „neišėmusiam“ vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,46 promilės. Už šį nusižengimą gresia bauda ar net laisvės atėmimas iki vienerių metų. Vyras pristatytas į Alytaus apskrities VPK,  automobilį iš griovio išvilko ir išgabeno evakuatorius.

%d bloggers like this: