Aleknonių kaime rasti žmonių palaikai

Pasak A. Eklerienės, manoma, kad galėjo būti atkasti 5 žmonių palaikai, kuriuos vėliau pasiėmė tyrėjai.

Aleknonių kaime, Simno seniūnijoje, buvo atkasti žmonių palaikai. Be kaulų, rasta ir 16–18 amžiaus monetų. Galima daryti prielaidą, kad šie palaikai yra to laikmečio, tad apie juos ir vietiniai nieko neprisimena. 
Žmonių kaulai rasti ūkininkei Aušrai Eklerienei priklausančiame ūkyje. Moteris augina daugiau nei 100 paukščių, 17 karvių ir nemažai arklių. „Aleknonių kaime ūkininkaujame jau 10 metų. Įsikūrėme pas dėdę, tad ūkiniai pastatai buvo seni. Norėdami pagerinti gyvulių laikymo sąlygas, nusprendėme pasistatyti silosinę ir naują ūkinį pastatą. Kadangi žemė buvo nelygi, ją lyginome technika ir, bebaigiant darbus, buldozeris išstūmė žmonių kaulus”, – pasakojo ūkininkė. Kaulai po žeme buvo apie 45 centimetrų gylyje. Moteris pranešė policijai ir atsakingoms tarnyboms. Pradėtas tyrimas.
Pasak A. Eklerienės, manoma, kad galėjo būti atkasti 5 žmonių palaikai, kuriuos vėliau pasiėmė tyrėjai. Ta kalvelė buvo palikta, nes „Mirusiųjų ramybės nereikia trukdyti”, – įsitikinusi moteris, bet pažymi, kad tvartas numatytoje vietoje stovės.

Danielius Jakubavičius

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: