Dainavos žodis

Alytaus informacinis portalas

Politika Verslas

Kaip bus tvarkomos atliekos per šventes?

Atliekų surinkėjai dirba ir švenčių dienomis. (ARATC nuotr.)

Šventiniu laikotarpiu atliekos bus surenkamos ir išvežamos pagal grafiką, o pakuočių – popieriaus, plastiko, stiklo – atliekos iš bendrojo naudojimo konteinerių prireikus ir dažniau.


Tam, kad konteinerių ištuštinimas vyktų sklandžiai, reikalingos ne tik atliekų tvarkytojų, bet ir gyventojų pastangos. Todėl prašome:
• neužstatyti automobiliais konteinerių aikštelių, palikti privažiavimą prie jų,
• pagal grafiką neištuštintus individualius konteinerius palikti ištrauktus, kol, pagerėjus oro sąlygoms ir sutvarkius privažiavimą, automobiliai galės saugiai privažiuoti ir konteineriai bus ištuštinti,
• ištuštintus individualius konteinerius laikyti savo namų valdose,
• nemesti didelių gabaritų ir kitų atliekų prie konteinerių.
Rūšiavimo centrai, kuriuose priimamos stambiosios ir kitos atliekos, šventiniu laikotarpiu dirbs įprasta tvarka. Jų nedarbo dienos bus gruodžio 24–27 d. ir sausio 1–3 d. (pirmadieniais rūšiavimo centrai nedirba). Gruodžio 23 d. ir gruodžio 31 d. rūšiavimo centrai dirbs viena valanda trumpiau. Rūšiavimo centrų kontaktus ir darbo laiką rasite https://www.aratc.lt/kontaktai-rusiavimo-centrai-2/.
Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras rūpinasi, kad atliekos būtų tvarkomos sklandžiai, ir prašo visų supratingumo bei palaikymo, užtikrinant švarą mūsų aplinkoje.
Gražių ir jaukių švenčių!

ARATC inf.

LEAVE A RESPONSE

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

%d bloggers like this: