Siekiate malonumo bei atsipalaidavimo? Štai, kokios priemonės jums padėsMalonumas bei atsipalaidavimas – vienas nuo kito neatsiejami dalykai. Na, o, kad jų siekti būtų lengviau, dėmesį verta atkreipti į tam skirtas priemones. Šiandien jų pasirinkimas yra labai didelis. Viena iš kategorijų – šildantys lubrikantai. Šildančių lubrikantų pasirinkimas šiandien taip pat yra labai didelis, tad siekiant išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį gaminį, derėtų atkreipti dėmesį į tam tikras detales.

Kieno pagrindu pagamintas lubrikantas?

Kad šildantis lubrikantas puikiai pateisintų jūsų lūkesčius, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kieno pagrindu jis yra pagamintas. Apžvelkime, kieno pagrindu gali būti gaminami lubrikantai ir kuo jie skiriasi vienas nuo kito:
• vandens pagrindo lubrikantai
vandens pagrindo lubrikantai yra tinkami naudoti su visų tipų prezervatyvais arba sekso žaislais.
Lyginant su kitų tipų lubrikantais, pagamintieji vandens pagrindu yra patys natūraliausi ir gerai drėkina, tačiau neišsilaiko ilgai, todėl juos gali tekti pakartotinai užtepti;


• vandens ir silikono pagrindo lubrikantai
Tai – tarpinis variantas tarp vandens pagrindo lubrikantų bei silikono pagrindo lubrikantų. Puikus pasirinkimas, norintiems efektyvaus drėkinimo, natūralumo, o taip pat – norintiems, kad priemonė išliktų ilgiau nei vandens pagrindu pagamintas lubrikantas;
• silikono pagrindo lubrikantai
silikono pagrindo lubrikantai yra lengvos tekstūros, ypač efektyviai drėkina odą, tačiau į ją neįsigeria ir ant jos išsilaiko kur kas ilgiau, nei vandens pagrindu pagaminta priemonė, tad jos tereikia naudoti nedidelį kiekį ir paprastai nereikia naudoti pakartotinai. Tiesa, svarbu atminti, kad šio tipo lubrikantai negali būti naudojami su sekso žaislais, kadangi gali pažeisti jų paviršių;
• aliejaus pagrindo lubrikantai

dėl ypač efektyvaus drėkinimo bei ilgo išlikimo ant odos, šio tipo priemonės puikiai tinka ilgiems meilės aktams. Tačiau taip pat svarbu atminti, kad šio tipo lubrikantų negalima naudoti su lateksiniais prezervatyvais ar sekso žaislais, kadangi gali kilti pažeidimų.

Iš ko pagaminta?

Siekiant išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį lubrikantą, dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, iš ko yra pagaminta priemonė. Jei jūsų oda yra ypač jautri ar linkusi į alergijas, rinkitės kuo natūralesnį, be sintetinių priedų, kvapiklių ar dažiklių, parabenų pagamintą lubrikantą (dažniausiai šiuos reikalavimus atitinka vandens pagrindo lubrikantai).

Kodėl verta rinktis priemonę su dozatoriumi?

Visu šildančius lubrikantus galime suskirstyti į dvi grupes pagal vieną kriterijų. Tai – dozatoriai. Vos tik pažvelgę į šildančių lubrikantų pasirinkimą, netruksime pastebėti, kad vieni buteliukai yra su dozatoriumi, kiti – be jo. Belieka tik pridurti, kad gaminys, patalpintas į buteliuką su dozatoriumi, visada yra patogesnis pasirinkimas, kadangi būsite užtikrinti, kad pavyks išspausti ne per daug lubrikanto. Tai ypač aktualu, kai kalbame apie silikono ar aliejaus pagrindo lubrikantus, kurių reikia ypač nedaug.

Aromatas

Lubrikantai gali ne tik maloniai šildyti bei kaitinti, bet ir stebinti puikiais aromatais. Todėl besirenkantieji šią priemonę, turėtų įvertinti ir tai, koks aromatas (vaisių, uogų, gėlių prieskonių ir t.t.), jiems yra patraukliausias. Na, o vertinantys natūralumą, turėtų pirmenybę teikti šildantiems bekvapiams aromatams.

Kodėl verta šildančius lubrikantus įsigyti internetu?

Na, ir, žinoma nereikia pamiršti, kad šildančius lubrikantus galima įsigyti internetu ir tai yra puikus pasirinkimas dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, jūsų laukia ypač didelis pasirinkimas. Antra, jums tikrai neteiks derintis prie parduotuvės darbo laiko, todėl galėsite apsipirkti sau patogiausiu metu. Taigi, tikrai pakaks laiko, kad galėtume nuodugniai įvertinti gaminių savybes bei sudėti ir pasirinkti tinkamiausią variantą. Na, ir, žinoma, nepamirškite, kad perkant internetu, yra garantuojamas konfidencialumas.Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: