3 būdai, kaip sumažinti paakių paburkimą

Akys ir sritis aplink šias – viena išraiškingiausių ir jautriausių veido dalių, todėl bet kokie pakitimai aplink akis yra itin nemalonūs. Pavyzdžiui, ilgainiui, dėl įvairių priežasčių gali atsirast nemalonus paakių paburkimas. Tam įtakos turi tiek genetika, tiek gyvenimo būdas. Trumpai aptarsime 3 efektyvius būdus, kurie leis džiaugtis sumažėjusiu paburkimu po akimis.

1. Chirurginės operacijos

Vienas iš bene efektyviausių būdų, leidžiančių sumažinti estetines problemas akių srityje – apatinių ir viršutinių akių operacija. Vokų pakėlimo operacija įprastai atliekama viršutiniam vokui pakelti, tačiau, operacijos metu galima atlikti ir apatinio voko plastiką. Operuojant apatinius vokus, atliekamas vidinis pjūvis voko gleivinėje, tokiu būdu išvengiami pooperaciniai randai.

Patyrę chirurgai, atlikdami profesionalias procedūros technikas, pašalina odos perteklių ir maišelius po akimis. Žaizdų gijimas trunka apie 2 savaites, o galutinius rezultatus galima pamatyti po 2–3 savaičių. Svarbu paminėti, kad estetiniai procedūros rezultatai – ilgalaikiai.

2. Kokybiškas miegas ir mityba

Vos tik pastebėjus bet kokius kūno pokyčius, būtina atsižvelgti į kasdienius įpročius. Šie dažniausiai turi didžiausios įtakos odos pokyčiams. Įvertinkite, ar geriate pakankamai vandens. Jeigu organizmui pradeda trūkti vandens, kūnas pradeda jį kaupti ten, kur lengviausia. Šiuo atveju paakiai – būtent ta vieta.

Be to, atsižvelkite ir į maisto racioną. Pavyzdžiui, didelis angliavandenių kiekis gali sukelti tinimą. Įvairiose organizmo vietose kaupiasi druskos. Atsižvelgiant į tai, patariama į mitybą įtraukti daugiau daržovių. Taip pat nepamirškite reguliaraus miego. Idealu, jei galite keltis ir eiti miegoti panašiu metu, kad organizmui nebūtų šoko.

3. Šalti kompresai ir tinkamos priežiūros priemonės

Norint iš ryto nuraminti patinusias akis, patariama naudoti šaltus kompresus. Tam galima naudoti drėgną šluostę arba įsigyti specialias šaldančias kaukes. Uždėjus šaltą kompresą ant akių, prasideda medžiagų cirkuliacija, todėl patinimas gana greitai praeina. Kita šaldanti alternatyva – vėsinantys paakių kremai. Šių kremų nereikia nuplauti – tam, kad pavyktų lengviau atsibusti ir nuraminti paburkimus, pakanka jais pasitepti sritį aplink akis.

Ne tik kūno, bet ir veido odą būtina reguliariai prižiūrėti. Naudokite tinkamus kremus, kuriuos tepdami švelniais judesiais, iš karto pasijusite žvalesni. Žinoma, svarbi tinkama ir subalansuota mityba. Jei problema rimta ir jokie kremai ar kompresai nepadeda, gali prireikti gydymo. Viena efektyviausių specialistų rekomenduojamų procedūrų – apatinių vokų plastika ir viršutinių vokų pakėlimas.

Rašyti komentarą

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: