Lapkričio mėnesio jubiliatams – šilti žodžiai ir padėkos

Tradicinėje Alytaus rajono savivaldybės jubiliatų pagerbimo šventėje pasveikinti lapkritį – paskutinį kalendorinį rudens mėnesį gimę bendruomenių, įstaigų bei organizacijų atstovai, kurie minėjo „auksinius“ jubiliejus ir kitas gražias asmenines sukaktis.

„Ir vėl ta dargana, ir vėl tie lapkričio drėgni, šėmi rūkai! Ir vėl širdis migloto liūdesio pilna,
kad taip toli tu giedrą džiaugsmą palikai”, – poeto Vinco Mykolaičio Putino eilėmis sukaktuvininkus pasveikino savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, sakydamas, kad šią trumpą ir tamsią dieną spindi šypsenos, šildo mūsų širdžių šiluma ir nuoširdūs žodžiai, skiriami žmonėms, kurie savo gyvenimo kelyje palieka ryškius, įsimintinus pėdsakus.

Kitas žmogus, pasak mero, praeina gyvenimo keliu nepastebėtas, nesistengdamas dėl kitų, nedarydamas darbų, kurie puoštų, gražintų jo gyvenimo aplinką, neatsiliepia į bendradarbių, kaimynų, artimųjų skausmą, nepadeda jiems nelaimėje. Savivaldybės vadovas A. Vrubliauskas dėkojo susirinkusiems jubiliatams būtent už pastangas dirbti ir gyventi ne vien dėl savęs, bet ir dėl kitų, linkėjo tęsti aktyvią veiklą ir gilinti savo pėdsaką gyvenimo kelyje.

„Vienintelis kriterijus, kodėl jūs esate čia, – ne jūsų amžius, ne gražūs metų skaičiai, o jūsų veikla savo bendruomenėse, visų Alytaus rajono gyventojų labui, gražesnei ir turtingesnei ateities Lietuvai”, – sakė meras Algirdas Vrubliauskas.

Tradiciškai mero Padėkos už iniciatyvas, bendruomeniškumą ir gerą darbą, taip pat – gėlių puokštės ir atminimo dovanos, kurias įteikė vicemerė Dalia Kitavičienė bei administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė, buvo skirtos: VŠĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos praktinio mokymo vadovei Tomai Anušauskaitei; VŠĮ Alytaus šeimos pagalbos centro atvejo vadybininkei Lijanai Balkienei; Miroslavo gimnazijos direktorei Sonatai Gražulienei; Mikalavo kaimo bendruomenės „Šilaičiai“ narėms Rimutei Žaliaduonytei ir Reginai Stanevičienei; Ąžuolinių kaimo bendruomenės nariui Antanui Malaškevičiui; Viešosios bibliotekos Vankiškių filialo vyresniajai bibliotekininkei Rūtai Marcinkevičienei; Miroslavo gimnazijos darbuotojai Irenai Nedzinskienei; Miroslavo gimnazijos pradinių klasių mokytojai Justinai Krisiulevičiūtei.

Taip pat mero Padėkos ir atminimo dovanos buvo skirtos Dalei Paplauskienei – Krokialaukio seniūnijos gyventojai; Jolantai Tartenienei – Junčionių kaimo bendruomenės narei; Vidui Jarašiui – savivaldybės įmonės „Simno komunalininkas“ vairuotojui.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Rašyti komentarą

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: