Dainavos žodis

Pivašiūnuose – smagi seniūnijos šventė

Į tradicinę seniūnijos šventę „Rudens turtų kraitis“ Pivašiūnų gimnazijoje gausiai susirinko ir seniūnijos gyventojai, ir svečiai. 

Atvyko Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, Pivašiūnų seniūnė Rima Čelkonienė, Globos namų direktorius Sigitas Karlonas, gimnazijos vadovas Pranas Jauneika, savivaldybės tarybos nariai Kęstutis Patinskas, Raimundas Markauskas.

„Kartais žmonės, pamatę nuotraukas iš mūsų renginių, klaidingai galvoja, kad mes tik šokam, dainuojam, nieko nedirbam. Netiesa. Aš džiaugiuosi, kad per šiuos metus Alytaus rajone padaryta labai daug darbų, vien kelių išasfaltavome už 10 mln. eurų, o kai daug dirbi, tai ir pasilinksminti, su žmonėmis pabūti reikia“, – sakė meras A. Vrubliauskas, linkėdamas visiems jaukaus vakaro.

Meninėje programoje dalyvavo liaudies muzikos kapela „Pivašiūnai“, Pivašiūnų amatų centro liaudies muzikos kapela „Klėtis“, Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro kapela „Korys“, Bazorų kaimo ansamblis „Svajonė“, skambėjo Ilonos Zapolskienės ir Vytauto Franskevičaus dainos, šoko Pivašiūnų gimnazijos kolektyvas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: