Dainavos žodis

„Dainava“ grįžta į savo tvirtovę!

„Optibet A lygos“ kovos grįžta į Alytaus centrinį stadioną. Devinto turo rungtynes balandžio 19 dieną, 20 val., DFK „Dainava“ su praėjusio sezono čempionais Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais žais jau savo aikštėje – Alytaus centriniame stadione.

Sezono starte pirmus savo namų susitikimus Marijampolės futbolo arenos manieže žaidę dainaviečiai su nekantrumu laukė grįžimo rungtyniauti į namų stadioną, kur, kaip jau įprasta, į tribūnas palaikyti savo miesto komandos susirenka gausias sirgalių būrys visoje lygoje. Apie Alytaus stadione jaučiamą sirgalių užnugarį ne kartą yra pasisakęs ir komandos vyr. treneris Sergejus Kuznecovas. Strategas pabrėžė, kad gausus sirgalių palaikymas tribūnose dar labiau motyvuoja dainaviečius aikštėje atiduoti visas jėgas nuo pirmos iki paskutinės minutės.

Kad Alytaus centriniame stadione žaisti geriausia byloja ir aukščiausios Lietuvos futbolo lygos žaidėjų apklausa. Joje „Dainavos“ varžovai vienareikšmiškai pirmenybę atiduodavo Alytaus stadionui, kaip mėgstamiausiam išvykos rungtynes žaisti stadionui.

„Dainavos“ klubo vadovai dėkojo miesto vadovams bei stadiono administracijai, kad stadioną pavyko paruošti rungtynėms anksčiau nei buvo planuota.

Tiesa, dar prieš tai, šį šeštadienį, balandžio 15 d., „Dainavos“ laukia išvykos rungtynės į Panevėžį, kur 13 val. vyks aštunto turo rungtynės su vietos „Panevėžio“ klubu. Šiuo metu Alytaus „Dainava” dešimties komandų turnyrinėje lentelėje su 9 taškais rikiuojasi 7 vietoje.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: