Dainavos žodis

Apeliacinis teismas nurodė „Snaigės“ restruktūrizavimo planą nagrinėti iš naujo

Lietuvos apeliacinis teismas panaikino Kauno apygardos teismo 2023 m. balandžio 4 d. nutartį netvirtinti „Snaigė“ restruktūrizavimo plano ir grąžino jį pirmosios instancijos teismui nagrinėti iš naujo, tam, kad būtų visapusiškai įvertintas ir išanalizuotas pateiktas patikslintas restruktūrizavimo planas.

„Snaigės“ generalinis direktorius Mindaugas Sologubas per biržą išplatintame pranešime sakė, kad teigiamai vertina tokį Lietuvos apeliacinio teismo sprendimą ir tikisi, kad Kauno apygardos teismas įvertins restruktūrizavimo plano patikslinimus, kuriuos bendrovė atliko atsižvelgdama į Kauno apygardos teismo pastabas, bendrovės potencialą, jos svarbą bei kuriamą vertę ne tik regionui bet ir valstybei, bei patvirtins patikslintą restruktūrizavimo planą.

M. Sologubo nuomone, restruktūrizavimo planas yra „Snaigės“ galimybė išspręsti laikinus finansinius sunkumus, su kuriais bendrovė susidūrė praėjusiais metais prasidėjus karui Ukrainoje.

„Pagrindinis strateginis bendrovės tikslas restruktūrizavimo laikotarpiu – optimizuoti bei pertvarkyti bendrovės veiklą taip, kad bendrovė įvykdytų savo įsipareigojimus kreditoriams bei vėl taptų pelninga“, – teigė M. Sologubas.

Pasak M. Sologubo, „Snaigė“ jau dabar veikia pagal numatytą restruktūrizavimo planą: optimizuoja gamybinius procesus, ieško naujų rinkų bei naujų klientų, vysto pelningesnių profesionalios šaldymo įrangos asortimentą, teikia kitiems gamybines paslaugas ir kt. „Snaigė“ yra veikianti, gyvybinga, įmonė, laiku mokanti mokesčius valstybei bei „Sodrai“, atlyginimus savo darbuotojams, vykdanti einamuosius mokėjimus savo kreditoriams, o savo produkciją eksportuojanti į beveik 30 Europos šalių“, – teigė M. Sologubas.

„Snaigės“ vadovo nuomone bendrovės restruktūrizavimo planas atitinka tiek bendrovės, tiek jos kreditorių interesus ir yra realus būdas išsaugoti gyvybingą veikiančią įmonę, kuri laiku moka atlyginimus darbuotojams bei atsiskaito su valstybe.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: