Dainavos žodis

Pasaulio čempionas M. Maldonis: „10 metų laukėme progos parodyti medalį“

Greta elitinių pasaulio sportininkų besivaržantys irkluotojai broliai Simonas ir Mindaugas Maldoniai su malonumu priėmė Alytaus rajono savivaldybės merės Rasos Vitkauskienės kvietimą atvykti ir pasidžiaugti jų pergalėmis savame krašte.

„10 metų su mumis rajono valdžia nesitarė ir neklausė įžvalgų, nors būdami šio sporto profesionalai galėjome būti ramsčiu kuriant tvirtą irklavimo bazę ir išnaudojant visą Daugų turimą potencialą“, – atvirai kalbėjo aukso medalį rankose laikantis M. Maldonis, neabejojantis, kad Daugai dar suklestės.

Apdovanojimas sujaudino

Už Alytaus rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje, už aukšto meistriškumo laimėjimus baidarių ir kanojų irklavimo sporto šakoje, už įkvepiantį pavyzdį Alytaus rajono, ypač Daugų, bendruomenei baidarininkams broliams S. ir M. Maldoniams dėkojusi merė R. Vitkauskienė apdovanojo juos išskirtiniu savivaldybės medaliu „Už nuopelnus Alytaus rajonui“. Sportininkai ne tik trumpam prarado amą, neslėpė nuostabos, bet ir sakė ypač vertinantys tokį rajono vadovės dėmesį, kuris įprasmina pasiekimus ir norą dar labiau garsinti Daugų ir visos Lietuvos vardą.

„Nepamirškite pasidžiaugti pergalėmis“, – susitikimo metu Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė priminė aktyviai sportuojantiems ir naujiems startams jau besiruošiantiems broliams Simonui ir Mindaugui. Šie savo ruožtu išdavę, kaip aktyviai rinkimų naktį atnaujindavo rinkimų rezultatus, kad tik pamatytų į rajoną atėjusių pokyčių gūsį, R. Vitkauskienei linkėjo to paties: „Tik nepamirškite sustoti ir pasidžiaugti“.

Vaikų užimtumas – prioritetas

Susitikimo metu aptartas ir vaikų užimtumo Dauguose klausimas. „Tai, kad turėjau galimybę sportuoti gimtajame mieste, kad turėjau puikų trenerį, aktyvų laisvalaikio leidimo būdą, discipliną ir įkvepiančius pavyzdžius, neabejoju, prisidėjo prie to, kad nepasukau klystkeliais“, – vaikų užimtumą kaip prioritetą įvardino S. Maldonis. Susitikimo su mere metu aptartos Dauguose esančios palankios sąlygos ten rengti aukšto meistriškumo varžybas, taip pat poreikis užtikrinti sportuojantiems vaikams ne tik bazinius poreikius, bet ir motyvaciją sportuoti.

Apie daug atkaklumo reikalaujantį kasdienį darbą ir sunkų kelią iki pergalių pasakoję broliai S. ir M. Maldoniai neslėpė, jog nepasidavė vien dėl besąlygiško tėvų palaikymo. „Šiandien galime jiems atsidėkoti mojuodami nuo prizininkų pakylos“, – sakė Simonas, kuriam antrindamas brolis pasakojo, su kokiu pasididžiavimu jų tėtis nešioja sportinius sūnų marškinėlius.

Ką tik Poznanėje (Lenkija) vykusiame antrajame baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio taurės varžybų etape Lietuvos rinktinė pateko į daugiausiai medalių iškovojusių komandų dešimtuką. O paskutinę varžybų dieną olimpinėje dviviečių baidarių 500 metrų distancijoje nepralenkiami buvo ir pasaulio taurės aukso medalį iškovojo iš Daugų kilęs Mindaugas Maldonis ir jo porininkas Andrejus Olijnikas. Distanciją sportininkai įveikė per 1 min. 32,83 s.

„Padėkokite savo tėvams už tai, kad išaugino ne tik puikius, ambicingus sportininkus, bet ir puikius žmones“, – po malonaus susitikimo paprašė rajono merė R. Vitkauskienė.

Alytaus rajono savivaldybės administracijos informacija

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: