Dainavos žodis

Santaikos gatvėje eismo pakeitimai papiktino vietos gyventojus

Kelininkai baigė darbus trečioje Santaikos–Pulko gatvių rekonstrukcijos atkarpoje. Subraižius kelio juostas ir sudėjus ženklus tapo aišku, kad sukti į kairę galima tik iš Kepyklos gatvės. Kituose išsukimuose nurodoma sukti dešinėn.

Dėl to  automobilis, išsisukantis iš prekybos centro „Norfa“,  „Moki – Veži“ arba iš privačių gyventojų kiemų privalo kilti Santaikos gatve ir apsisukti žiedinėje sankryžoje arba įsukti į degalinę ir čia apsisukti. Analogiška situacija ir kitoje gatvės pusėje gyvenantiems. Tokia eismo tvarka papiktino Alytaus miesto Santaikos gatvės prieigose gyvenančius vairuotojus.

Gyventojai sako, kad iki gatvės rekonstrukcijos sukti ratais netekdavo ir prognozuoja, kad trumpindami atstumą vairuotojai bandys apsisukti degalinėje „Baltic Petroleum“ arba prekybos centro „Moki – Veži“ aikštelėse. Apsisukti gatvėje, nepadavus atgal nepavyks dėl siauros eismo juostos, o kirtus ištisinę eismo juostą numatyta nuo 60 iki 90 eurų bauda. Taip pat nuo vieno iki trijų mėnesių galėtų būti atimta teisė vairuoti.

Santaikos gatvę projektavo Vilniuje renistruota UAB„TEC Infrastructure“. Eismą po to, kai bus projektas priduotas galėtų koreguoti Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisija. Tiesa, ji turėtų prisiimti atsakomybė, jei įvyktų skaudi nelaimė, o vairuotojas teismui apskųstų projektavimo pakeitimus.

Rašyti komentarą

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: