Dainavos žodis

Pasieniečiai sulaikė Druskininkų savivaldybės gyventoją, kuris automobilyje ir namuose slėpė beveik 2 000 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Kaip spaudos konferencijos metu pranešė FNTT Kauno apygardos valdybos viršininkas Rolandas Urbonas, lapkričio 7 d. teisėsauga ėmėsi kratų, tiriant galimai pasisavintas ES ir Lietuvos biudžeto lėšas.

Penktadienio vakarą apie 21 valandą sužalojimus patyrė iš  penktojo aukšto laiptinės iškritęs vyras.

„Telia“ ekspertai perspėja jokiu būdu neužkibti ant šio aferistų kabliuko ir pasakoja, ką daryti gavus tokio tipo SMS pranešimą.

Šeštadienio naktį Alytuje smarkiai sumuštas 58-erių metų vyras. Jis gydomas ligoninėje.

Alytaus rajone vėlų sekmadienio vakarą iš tvenkinio ištrauktas skenduolis.

Alytuje įmonėje patyrė daugiau kaip 14 tūkst. eurų nuostolį, praneša policija.

Alytaus rajone, Ūdrijos kaime, gyvenančių Birutės ir Vytauto Gecevičių turtą – gyvenamąjį namą – pasiglemžė gaisras.

Eismo nelaimė įvyko kelyje Alytus–Simnas. Lenkijoje registruotas vilkikas, kurį vairavo ukrainietis, vežė kilnojamąjį namą iš Alytaus į Suvalkus.

Nuo ateinančių metų sausio Lazdijuose nebeliks ir taip vadinamų Alytaus teismo Lazdijų teismo rūmų. Teisybės ieškotojams po dviejų mėnesių teks važinėti į Alytų.

Šiemet gaisruose žuvo 72 žmonės, iš jų dėl neatsargaus rūkymo žuvo 32 gyventojai, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas

Antradienį Alytaus policija paskelbė be žinios dingusio Antano Jalovecko paiešką.

Alytaus rajone galimai padegtas negyvenamasis namas, pranešė policija.

Kabelių užkardos pasieniečiai su įkalčiais sulaikė du kontrabandines cigaretes gabenusius alytiškius.

Alytuje, pamokų metu, rastas maišelis su, įtariama, narkotinėmis medžiagomis, kuris galimai priklauso mokiniui, praneša policija.

Praėjusią ir šią savaitę policija pradėjo 4 ikiteisminius tyrimus dėl naujų grasinimų mokykloms, skelbia Policijos departamentas.

Pasieniečiai sulaikė dar vieną Vokietijoje vogtą ir iš Lenkijos važiavusį prabangų automobilį.

Pasieniečiai sulaikė naujutėlaitį limuziną „Mercedes“, ką tik pavogtą Vokietijoje.

Antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos kelyje Lazdijai–Akmeniai ties Tarnaukos kaimu (Lazdijų r.) patikrinti sustabdė maršrutiniu autobusu Lenkijos link vykusių keleivių dokumentus.

Retą kurią dieną VSAT pareigūnai nedemaskuoja vairuotojų, kurie su padirbtais vairuotojo pažymėjimais keliauja po Europą. Ketvirtadienį du tokius vairuotojus pasieniečiai sulaikė pasienyje su Lenkija ir Baltarusija.

Lietuvos švietimo ir ugdymo įstaigos penktadienį nuo pat ryto masiškai gauna grasinimus sprogdinimais, patvirtino policija.

Į Druskininkų pasieniečių rankas pakliuvo pirmasis šį rudenį iš Baltarusijos atplukdytas kontrabandinių rūkalų krovinys – beveik tūkstantis pakelių cigarečių.

Lazdijų rajone susidūrus lengvajam ir krovininiam automobiliams žuvo lengvajame automobilyje buvęs vyras, moteris išvežta į ligoninę.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad po 2019 m. Alytaus padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ kilusio gaisro, kurio metu į aplinką pateko įvairių teršalų, atliktas biomedicininis tyrimas parodė, kad nelaimė galimai nesukėlė poveikio vietos gyventojų ir ugniagesių-gelbėtojų sveikatai.

Narkotinių medžiagų paplitimas jaunųjų piliečių tarpe kelia susirūpinimą.

Panaudoję specialią įrangą, Dzūkijos pasieniečiai prie valstybės sienos su Baltarusija priverstinai nutupdė droną. Bepiločiu orlaiviu iš gretimos šalies buvo atskraidinta 500 pakelių cigarečių.

Kol kas nepatvirtintomis žiniomis, gaisras prasidėjo nuo virtuvės ir išplito į kitas patalpas.