Dainavos žodis

Latvijoje sulaikytas vyras įtariamas išniekinęs paminklą Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Alytaus apskrities policija praneša, kad antradienį Alytaus ir Lazdijų rajonuose fiksuoti du smurto atvejai prieš nepilnamečius asmenis.

Panaudoję specialią įrangą, Kapčiamiesčio pasieniečiai prie sienos su Baltarusija savaitgalį priverstinai nutupdė du dronus. 

Kapčiamiesčio pasieniečiai pastebėjo ir sulaikė Nemunu iš Baltarusijos atplaukusį „plaustą“ su beveik 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Ketvirtadienį Alytaus rajone, gaisravietėje, rastas vyro kūnas, pranešė policija.

Druskininkų pasieniečiai, talkinant kinologei su tarnybiniu šunimi, miške netoli valstybės sienos su Baltarusija sulaikė du Lazdijų rajono gyventojus, gabenusius 1 100 pakelių kontrabandinių cigarečių, kurių vertė – per 4,5 tūkst. eurų.

Šiandien 13.37 val. Alytuje, Šaltinių g., automobilių stovėjimo aikštelėje, sutrikus sveikatai, vyro (gim. 1946 m.) vairuojamas automobilis VW Golf, atsitrenkė į aikštelėje

Įtraukta investuoti internetinėse platformose, Alytaus gyventoja prarado 57 tūkst. eurų, praneša Policijos departamentas.

Šią savaitę Merkinėje buvo išniekintas Lietuvos partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui skirtas paminklas.

Alytaus policija penktadienio pavakarę surengė blaivumo tikrinimo akciją. Reido metu stabdyti visi automobiliai.

Merkinėje pirmadienį raudonais dažais aplietas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui skirtas paminklas. „Ką tik gavome pranešimą, šiuo metu į įvykio vietą vyksta pareigūnai

Kapčiamiesčio pasieniečiai eilinį kartą kontrabandininkams sutrukdė Nemunu gauti cigarečių krovinį iš Baltarusijos.

VSAT pareigūnų „laimikis“ – 2 480 pakelių cigarečių.

Alytaus rajone sekmadienį neblaivus automobilį vairavęs vyras policijos pareigūnams siūlė kyšį, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, apie 11 val. 10 min. Simne vyras

Pirmadienį neteisėtai bandant prisijungti prie prekybos tinklų „Iki“ bei „Kesko Senukai Digital“ klientų paskyrų, įmonių atstovai tikina, kad pirkėjų duomenys iš jų sistemų nebuvo nutekinti. 

Kapčiamiesčio užkardos pareigūnai po 11 kilometrų vykusių gaudynių sulaikė Lazdijų rajono gyventoją.

Pareigūnai trečiadienį paskelbė Varėnos rajone dingusių dviejų merginų paiešką.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla spaudos konferencijos metu patvirtino, kad devynmetė Agota rasta garaže, kuriame buvo laikoma prieš savo valią.

Apie šiandieninės prekybos žmonėmis problemas, metodus, prevenciją kalbamės su Specializuotos kompleksinės pagalbos centro koordinatore, asociacijos Alytaus miesto moterų krizių centro direktore Irma Treinavičiene.

Nuo visą Lietuvą sukrėtusio ir daug žalos padariusio padangų gaisro prabėgo kiek daugiau nei ketveri metai, tačiau kol nebaigti teisminiai procesai ir iš gaisravietės neišvežtos likusios padangos, ši istorija praeitin grimzta labai lėtai.

Alytaus policija praneša ieškanti dingusio nepilnamečio.

Trečiadienį S. Dariaus ir S. Girėno gatvės perėjoje automobilis partrenkė 63 metų moterį.

Nelaimė atsitiko ketvirtadienį apie 11 valandą, kai nuo Alytaus Pivašiūnų kryptimi važiavo C klasės „Mercedes-Benz“ markės automobilis.

Kapčiamiesčio užkardos pasieniečiai Lazdijų rajone aptiko 1 000 pakelių cigarečių krovinį.

Mindaugas Matažinskas gali grįžti į Alytaus miesto rotušę eiti buvusių pareigų