Dainavos žodis

Jau 17 metus AB mašinų gamykla „Astra LT“ kviečia alytiškius ir miesto svečius – didelius ir mažus – į birželio 16 d. (sekmadienį) vyksiantį šeimoms skirtą žygį „Šeima – mūsų stiprybė“.

Kartu su dzūkų tradicine, daugiau nei du dešimtmečius gyvuojančia „Pasienio fiestos“ švente startavo ir finišavo VšĮ „Saugus ratas“ rengiamas „Vilduja“ istorinių automobilių ralis.

Šiemet varžybos „Tandemas – Starfish 2024 Drennan taurei laimėti“ vyks rugpjūčio 24–25 dienomis, jose dalyvaus ir komandos iš Dzūkijos.

Alytaus miestą varžybose atstovavo 7 lankininkai.

DFK „Dainava“ ėmėsi iniciatyvos Alytaus miesto stadione vykstančių futbolo rungtynių metu atsisakyti vienkartinių plastikinių gėrimų stiklinių ir jas pakeisti daugkartinėmis.

LFF Apeliacinis komitetas nusprendė palikti galioti LFF Drausmės komiteto sprendime nurodytas nuobaudas.

Gegužės 3 ir 4 dienomis Alytų papuošė išskirtinė amerikietiškų, sportinių ir senovinių automobilių paroda. Be viso to, visus traukė ir surengtos įvairios lenktynės bei, žinoma, žavios merginos.

Gegužės 9 d. „Dviratynių“ dviračių šventė startuos Alytuje, Jaunimo parke. Čia nemokamas dviračių pamokėles vaikams ves Lietuvos treko dviratininkė, Europos treko čempionė Vaida Bronickienė.

WA Field varžybose savo jėgas šįkart išbandė ir 3 Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ atstovai.

Dzūkijos sostinė penktadienį pradeda vasariškų renginių lauko erdvėse sezoną. Išskirtinių automobilių „Garage Motor Show“ paroda ir „Street Race“ lenktynės pačiame miesto centre, Alytaus Rotušės aikštėje, vyks jau šį penktadienį ir šeštadienį, gegužės 3-4 dienomis.

Praėjusį savaitgalį Alytuje po kelerių metų pertraukos vėl vyko pulo turnyras pritraukęs dalyvius iš visos Lietuvos ir net ekrane matomas žvaigždes.

VšĮ „Krepšinio broliai“ Simno vaikus nustebimo į treniruotę pakviesdami olimpinį ir pasaulio čempioną Valdemarą Chomičių.

Šį šeštadienį Alytuje biliardo klube „Club 9“ vyks labdaringas pulo turnyras „Į pergalę su misija!“, kuriame netruks ypatingų dalyvių.

Sveikiname Alytaus r. meno ir sporto mokyklos, Simno skyriaus trenerio Rolando Lukoševičiaus jaunuosius dziudistus Iškovojus tris antrąsias ir tris trečiąsias vietas.

Kaip dukros pasirinkimą vertina mama? Pakalbinome Viltės mamą Ingą Šiaulienę.

Dabar dzūkai savo sąskaitoje turi 12 taškų ir išliks trečioje pozicijoje nepriklausomai kaip šiame ture sužais likusios komandos.

Gegužės 4-ą dieną Alytuje bus duotas startas 2024-ųjų metų Lietuvos „Street Race“ čempionato sezonui.

Pasiruošimas Lietuvos automobilių ralio A lygos čempionato atidarytuvėms vyksta pilnu tempu, o prieš kelias savaites „7bet Rally Lazdijai“ greičio ruožai ir visas maršrutas jau buvo patvirtinti oficialių Lietuvos automobilių sporto federacijos asmenų.

Įtampą šįkart geriau atlaikyti pavyko Rolandui, kuriam ir atiteko vieta rinktinėje ir galimybė atstovauti Lietuvai Europos šaudymo iš lanko čempionate.

Nors šįkart Alytaus atstovai medalių gausa nepasižymėjo, vis dėlto kuo pasidžiaugti tikrai yra.

„TOPsport A lygoje“ pirmąją pergalę šventė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai. Alytiškiai 4 ture 2:0 (0:0) triumfavo prieš Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubą.

Keturios „Meistro kodo“ Lietuvos vyrų tinklinio čempionato ketvirtfinalio barjero neįveikusios komandos savaitgalį Alytuje varžysis dėl Mažosios taurės.

20-ajame Pasaulio poledinės žūklės čempionate sėkmė lydėjo mūsų šalies nacionalinę rinktinę. Lietuviai, kurių gretose varžėsi ir trys alytiškiai, įveikę atšiaurias gamtos sąlygas, iškovojo visus prestižinius medalius.

Kovo 10 d. Alytuje vyko Lietuvos senjorų šaudymo iš lanko čempionatas uždarose patalpose.

Sekmadienį DFK „Dainava“ pradėjo „Topsport A lygos“ sezoną.

Šįkart salės šeimininkai, atstovaujantys ASRC-Žaliasis lankas, parodė ne tik svetingumą, bet ir tvirtą charakterį – tapo medalių lentelės lyderiais bei pagerino 2 šalies rekordus.

Prie „Dainavos“ komandos jungiasi devyniolikmetis Daniel Misiūnas.

„Dainavos“ vartininkų gretas papildė 27 metų vartininkas iš Ukrainos Volodymyras Krinskyi.