Dainavos žodis

Šiemet varžybos pažymėtos Lietuvoje dar neregėtais rezultatais ir rekordiniu masiškumu.

Praėjusį šeštadienį, lapkričio 11 dieną, vyko „Rudens žygis į Vabalių kaimą“. Žygį organizavo Raitininkų seniūnijos krašto muziejus ir Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Makniūnų filialas.

DFK „Dainava“ „Optibet A lygos“ sezoną baigė rungtynėmis su Vilniaus „Žalgirio“ komanda.

Lapkričio 11 d. Šakiuose vyko atviras Šakių rajono moksleivių dziudo čempionatas.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos bendruomenės entuziastai kviečia dalyvauti vyksiančiose šaškių varžybose.

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka kartu su kitomis Lietuvos viešosiomis bibliotekomis jungiasi prie masinio orientacinio žygio organizavimo „Taigi viską žinau...“.

DFK „Dainava“ išvykoje iškovojo dar vieną tašką. „Optibet A lygos“ 33 turo rungtynes Alytaus DFK „Dainava“ su FA „Šiaulių“ komanda sužaidė nulinėmis lygiosiomis – 0:0.

Svečiuose 32 turo „Optibet A lygos“ rungtynes žaidę Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai lygiosiomis 1:1 (1:0) sužaidė su FK „Kauno Žalgirio“ komanda. Tai jau antras kartas šiame sezone, kai dainaviečiai su kauniečiais sužaidžia lygiosiomis.

Labiausiai visus nustebino Alytaus SRC auklėtinis Vakaris Sukackas. Alytaus miestui (pirmą kartą istorijoje) parvežė bronzos medalį!

Alytaus krepšinio akademijos įkūrėjas Povilas Tamulynas buvo nemaloniai nustebintas, kai sužinojo, kad Alytaus miesto politikai svarsto galimybę didinti nuomos už sporto sales įkainius.

2019 metais Lietuva pateko į daugiausia alkoholio vartojimą sumažinusių šalių penketuką. Nuo 2015 iki 2019 metų vienam 15 m. ir vyresniam Lietuvos

Deja, bet, vadovaujantis LFF Apeliacinio komiteto sprendimu, rugsėjo 22 d., penktadienį, 18 val. „Optibet A lygos“ 31-ojo turo rungtynės Alytuje tarp „Dainavos“ ir Vilniaus „Riterių“ bus žaidžiamos be žiūrovų.

Naujojoje gatvėje renovuoto daugiabučio namo ir bendrabučio tipo namų apsuptyje yra vargana asfaltuota krepšinio aikštelė, jau bebaigianti apaugti žole.

Rugsėjo 3 dieną Lazdijų rajone, šalia Dusios ežero pakrantės (prie pat kelio Janėnai– Meteliai) esančioje privačioje pievoje įrengtame lėktuvų pakilimo ir nusileidimo take, buvo nutūpę 11 ANBO eskadrilės privačių ultralengvųjų lėktuvėlių.

Praėjusį savaitgalį įvykęs 8-asis „Svenheim Alytaus pusmaratonis“ tradiciškai į Dzūkijos sostinę sukvietė šimtus bėgikų ir ėjikų bei padovanojo puikų reginį žiūrovams.

Šiemet jau antras vairuojančių moterų nacionalinių lenktynių etapas „Orlen Ladies Go“ tapo aktyvaus laisvalaikio ir autosporto festivalio „Alytaus adrenalinas“ dalimi.

Sekmadienį buvo surengtas vienas didžiausių bėgimų Dzūkijos regione – „Alytaus pusmaratonis“, kuris kartu buvo ir XV Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas.

Kęstutis suprato, kad galimybė legaliai varžytis suteikia visai kitokį azarto jausmą, nei piktnaudžiavimas greičiu kelyje.

„Optibet A lygos 27 turo centrinėse rungtynėse Alytaus DFK „Dainava“ susitiko su Vilniaus „Žalgiriu“

Dvidešimtmetis brazilas į Alytų atvyksta iš „Atletico Mineiro“ klubo.

Liepos 2 dieną Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos sporto salėje ekspromtu ir vėl buvo surengtas krepšinio turnyras 4×4 Danielius.net pereinamajai taurei laimėti.

Tris dienas dviratininkai kovojo net tik dėl Baltijos, bet ir dėl Estijos, Latvijos ir Lietuvos čempionų titulų.

DFK „Dainavos“ saugas daugkartiniams Moldavijos čempionams iki sezono pabaigos atstovaus nuomos pagrindais.

Lietuvos dviračių plento čempionato asmeninėse lenktynėse laikui ketvirtadienį Alytuje nugalėjo Olivija Baleišytė ir Aivaras Mikutis.

Pas Alytaus rajono savivaldybės merę Rasą Vitkauskienę apsilankęs sportinių laivų konstruktorius Julius Babravičius pristatė savo rankomis pastatytus laivus.