Dainavos žodis

Daugų technologijos ir verslo mokyklos profesinio mokymo infrastruktūros plėtra buvo pripažinta sėkmingiausiu šių metų projektu konkurse „Europos burės“.

Nuo šiol bibliotekos darbuotojas ne tik padės užsiregistruoti virtualioje ELVIS bibliotekoje, bet ir esant poreikiui į namus išduos specialų aparačiuką, kurio pagalba galima klausytis garsinių knygų.

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka (Seirijų g. 2) tęsia gyventojams skirtus nemokamus kompiuterinio raštingumo kursus.

34 vaikų ir jaunimo neformaliojo švietimo organizacijos kreipėsi į kitų metų biudžetą planuojančius Seimo narius.

Alytaus „Volungės“ progimnazija skelbia konkursą laisvai direktoriaus pavaduotojo ugdymo aprūpinimui pareigybei užimti

Valdančiosios daugumos nepaveikė ir posėdyje dalyvavusių švietimiečių išsakyti argumentai bei prašymai, kad nereikėtų mažinti maisto organizavimo ir higienos priežiūros specialistų bei raštvedžių etatų.

Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse – prasmingi žodžiai ir merės Rasos Vitkauskienės padėkos rajono pedagogams.

Dviejų dienų stovykloje įvairiausių veiklų metu kartu su lektoriumi, mokymų vadovu Nerijumi Miginiu mokiniai ir jų kuratoriai ieškojo atsakymų į klausimus „Kaip stiprinti savo asmenybę? Kokių galimybių jaunam žmogui atveria motyvacija ir aktyvi veikla?“

Norėdami dalyvauti programoje, Alytaus 9, 10 ir 11 klasių moksleiviai kviečiami iki spalio 8 d. užpildyti anketą svetainėje www.seb.lt/ambasadoriai.

Alytaus rajono savivaldybė – geriausiai mokyklų edukacines erdves kuriančiųjų gretose!

Pirmadienį Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (LŠDPS) raštu informavo Vyriausybę ir Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM), kad tikrasis streikas prasidės rugsėjo 29-osios ryte.

Alytaus rajonas yra žiedinė savivaldybė, todėl, suprasdami tėvų poreikį vesti vaikus į arčiau darbovietės ar namų esantį darželį, siekiama sudaryti kuo geresnes sąlygas tėvams rinktis ugdymo įstaigą, o vaikams gauti kokybišką ugdymą.

Rugsėjo 1-oji – svarbi diena ne tik mokiniams ir mokytojams, bet ir daugybei švietimo lauko darbuotojų bei čia vykdomų programų.

Prezidentas Gitanas Nausėda toliau kartoja, kad galėtų padėti sutarti valdantiesiems ir streikuoti planuojantiems mokytojams.

Įsiklausiusi į mokyklų vadovų keliamą pamokų lankomumo problemą, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė Mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, mokyklos lankomumo užtikrinimo tvarką.

isuomeninė organizacija (asociacija) specialiosios kūrybos draugija Alytaus ,,Guboja“ 2023 m. rugplūčio 4–11 dienomis socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje dalyviams – neįgaliems vaikams organizavo kūrybines dirbtuves ,,Dailieji amatai, menas ir sportas“.

Patyriminės moterų stovyklos veiklų programa Data: 2023 m. rugpjūčio 29 / rugsėjo 2 dienomis Vieta: Vytauto g. 44, Nemunaitis, Alytaus rajonas Rugpjūčio

Mokyklos duris pirmą kartą praversiantiems Alytaus rajono mokyklinukams – „Pirmoko lagaminas“. Jame – svarbiausi, kruopščiai atrinkti mokykliniai reikmenys. „Pirmoji klasė – didelis

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia jau dabar pateikti prašymus gauti mokinių nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti.

Šešios Alytaus rajono gimnazijos 91 abiturientą išlydėjo į svarbių gyvenimo pasirinkimų, savarankiškumo ir atsakomybės kelią.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Giedrė Volungevičienė sakė, kad „net 6 valstybinių brandos egzaminų rezultatai yra geresni negu pernai, turime du šimtukus. Dviejų egzaminų rezultatų vidurkiai viršija šalies rezultatų vidurkį.“

Matematikos egzamino šiemet neišlaikė 15 proc. abiturientų – ženkliai mažiau nei pernai, kai šis procentas siekė 35 proc., antradienį pranešė Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA).

Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė kartu su Finansų ir investicijų skyriaus vedėja, laikinai einančia administracijos direktorės pareigas, Andre Zenevičiene aplankė Nemunaičio stovyklą.

Keturios Alytaus rajono gimnazijos tapo Tūkstantmečio mokyklų (TŪM) pažangos programos antrojo etapo dalyvėmis.

Seimas antradienį pritarė siūlymui griežtinti pamokų lankomumo užtikrinimo tvarką.

Pakeitimai numato pareigą mokyklai tą pačią dieną informuoti tėvus, globėjus ar rūpintojus apie mokinio, kuris mokosi pagal bendrojo ugdymo programas, neatvykimą į mokyklą ar pamoką. Be to, pakeitimai nustato pareigą mokyklai informuoti Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritorinį skyrių apie atvejus, kai mokinio tėvai neužtikrina vaiko teisės mokytis iki 16 metų.

Forumo dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti patirties mainuose ir atrasti sprendimų sau.