Dainavos žodis

Apie žurnalistikos dabartį ir ateitį, inovacijas ir galimybes diskutuota Šiauliuose vykusioje regioninės žiniasklaidos konferencijoje.

Sausio 26–28 dienomis Alytuje pirmą kartą istorijoje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) „Žiemos forumas 2024“.

Lietuvos energetikos agentūra, administruojanti ir įgyvendinanti tarptautinius bei Europos Sąjungos lėšomis finansuojamus projektus, Alytuje surengė pirmąjį seminarą apie Lietuvos žaliosios energetikos ateitį.

Artėjant tarpiniams vienuoliktokų atsiskaitymams, kitą savaitę rengiamas bandomasis patikrinimas.

Šiais metais reikalauta eglę formuoti iš jau panaudotų medžiagų. 

Alytaus kolegija, Vyriausybei pritarus, taps Kauno kolegijos padaliniu.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį Prezidentūroje apdovanojo geriausius Lietuvos fizinio ugdymo pedagogus

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė 2023 m. naujausius šalies švietimo įstaigų ir rodiklių vertinimus.

Suvalkuose atidarytos lietuviškos mokyklos direktorė: „Tai istorinis įvykis“

Suvalkuose atidarytos lietuviškos mokyklos direktorė: „Tai istorinis įvykis“

Gruodžio 8 d. Suvalkuose atidaryta nauja Lietuvos valstybės lėšomis finansuota pagrindinė mokykla lietuvių mokomąja kalba.

Stiprinant kolegines studijas Alytaus regione, Alytaus kolegija jungiama prie Kauno kolegijos.

Daugų technologijos ir verslo mokyklos profesinio mokymo infrastruktūros plėtra buvo pripažinta sėkmingiausiu šių metų projektu konkurse „Europos burės“.

Nuo šiol bibliotekos darbuotojas ne tik padės užsiregistruoti virtualioje ELVIS bibliotekoje, bet ir esant poreikiui į namus išduos specialų aparačiuką, kurio pagalba galima klausytis garsinių knygų.

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka (Seirijų g. 2) tęsia gyventojams skirtus nemokamus kompiuterinio raštingumo kursus.

34 vaikų ir jaunimo neformaliojo švietimo organizacijos kreipėsi į kitų metų biudžetą planuojančius Seimo narius.

Alytaus „Volungės“ progimnazija skelbia konkursą laisvai direktoriaus pavaduotojo ugdymo aprūpinimui pareigybei užimti

Valdančiosios daugumos nepaveikė ir posėdyje dalyvavusių švietimiečių išsakyti argumentai bei prašymai, kad nereikėtų mažinti maisto organizavimo ir higienos priežiūros specialistų bei raštvedžių etatų.

Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse – prasmingi žodžiai ir merės Rasos Vitkauskienės padėkos rajono pedagogams.

Dviejų dienų stovykloje įvairiausių veiklų metu kartu su lektoriumi, mokymų vadovu Nerijumi Miginiu mokiniai ir jų kuratoriai ieškojo atsakymų į klausimus „Kaip stiprinti savo asmenybę? Kokių galimybių jaunam žmogui atveria motyvacija ir aktyvi veikla?“

Norėdami dalyvauti programoje, Alytaus 9, 10 ir 11 klasių moksleiviai kviečiami iki spalio 8 d. užpildyti anketą svetainėje www.seb.lt/ambasadoriai.

Alytaus rajono savivaldybė – geriausiai mokyklų edukacines erdves kuriančiųjų gretose!

Pirmadienį Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (LŠDPS) raštu informavo Vyriausybę ir Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM), kad tikrasis streikas prasidės rugsėjo 29-osios ryte.

Alytaus rajonas yra žiedinė savivaldybė, todėl, suprasdami tėvų poreikį vesti vaikus į arčiau darbovietės ar namų esantį darželį, siekiama sudaryti kuo geresnes sąlygas tėvams rinktis ugdymo įstaigą, o vaikams gauti kokybišką ugdymą.

Rugsėjo 1-oji – svarbi diena ne tik mokiniams ir mokytojams, bet ir daugybei švietimo lauko darbuotojų bei čia vykdomų programų.

Prezidentas Gitanas Nausėda toliau kartoja, kad galėtų padėti sutarti valdantiesiems ir streikuoti planuojantiems mokytojams.

Įsiklausiusi į mokyklų vadovų keliamą pamokų lankomumo problemą, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija parengė Mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, mokyklos lankomumo užtikrinimo tvarką.

isuomeninė organizacija (asociacija) specialiosios kūrybos draugija Alytaus ,,Guboja“ 2023 m. rugplūčio 4–11 dienomis socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje dalyviams – neįgaliems vaikams organizavo kūrybines dirbtuves ,,Dailieji amatai, menas ir sportas“.