Dainavos žodis

Birželio 10 dieną Alovėje startavo Alytaus r. savivaldybės finansuojama etnokultūrinė vasaros stovykla ,,O jūs, vaikai, taip darykit, kaip senoliai darė“.

Alytaus rajone prasideda vasaros stovyklų maratonas.

Nuo šių metų būsimus studentus stojimo sistemoje pasitinka svarbūs pokyčiai.

Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) apgailestauja dėl lietuvių kalbos ir literatūros egzamino užduočių lape įsivėlusių rašybos klaidų.

Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija atšventė 80-ąjį jubiliejų ir buvusius mokinius pakvietė sugrįžti į mokyklos suolus bei pamokas.

Stiprinant aukštojo mokslo studijas Lietuvoje, nuo liepos 1 d. Alytuje, o nuo spalio 1 d. ir Marijampolėje atsiras nauji aukštųjų mokyklų padaliniai.

Krokialaukio gimnazijos IVg klasės mokinys Modestas Janulis jau trečius metus iš eilės Respublikiniame konkurse „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ pelno prizines vietas.

Visą praėjusią savaitę lopšelyje-darželyje „Pušynėlis“ siautė smagus šurmulys, į kurį buvo įtraukti auklėtiniai, jų tėveliai ir darbuotojai – pirmasis oficialiai įsteigtas Alytaus lopšelis-darželis šventė 60 metų veiklos sukaktį.

Lazdijų gimnazijai vos vienerius metus vadovavusi Erika Poškevičienė laimėjo konkursą ir netrukus pradės dirbti Alytuje.

Konkursą Šv. Benedikto gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti laimėjo dabartinė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorė Erika Poškevičienė.

Nuo ateinančių mokslo metų priešmokyklinukų ugdymas vyks ir mokyklose.

Alytaus rajono Simno gimnazijoje vyko pilietiškumo pamoka, kurios metu vyko Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro užsakymu parengto dokumentinio filmo „Antanas Lukša. Brolio pažadas“ peržiūra.

Geriausius rezultatus pasiekusi dviejų mokinių komanda iš Alytaus Jotvingių gimnazijos – Martyna Morazaitė ir Gabrielė Gurskaitė – kartu su savo mokytoja Virginija Klusevičiene keliaus į tarptautinį Europos pinigų viktorinos finalą Briuselyje, kuris vyks balandžio 18-19 dienomis.

Kokios permainos nuo rugsėjo laukia priešmokyklinio ugdymo įstaigų, paaiškės po naujo pertvarkos plano svarstymo ir savivaldybės tarybos priimtų sprendimų.

Kovo 22, 28, 29 d. 11 val.  Edukacija „Stilizuoja verba“

Kovo 16 d. 10.30 ir 12.00 val. Margučių marginimo edukacija su tautodailininke Audrone Lampickiene

Dar daugiau galimybių, inovatyvumo, bendradarbiavimo, dalijimosi gerąja patirtimi – tokių tikslų yra užsibrėžusi siekti Alytaus rajono švietimo bendruomenė, šiandien „Tūkstantmečio mokyklų“ (TŪM) renginyje pristačiusi savo pažangos planą.

Apie žurnalistikos dabartį ir ateitį, inovacijas ir galimybes diskutuota Šiauliuose vykusioje regioninės žiniasklaidos konferencijoje.

Sausio 26–28 dienomis Alytuje pirmą kartą istorijoje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) „Žiemos forumas 2024“.

Lietuvos energetikos agentūra, administruojanti ir įgyvendinanti tarptautinius bei Europos Sąjungos lėšomis finansuojamus projektus, Alytuje surengė pirmąjį seminarą apie Lietuvos žaliosios energetikos ateitį.

Artėjant tarpiniams vienuoliktokų atsiskaitymams, kitą savaitę rengiamas bandomasis patikrinimas.

Šiais metais reikalauta eglę formuoti iš jau panaudotų medžiagų. 

Alytaus kolegija, Vyriausybei pritarus, taps Kauno kolegijos padaliniu.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį Prezidentūroje apdovanojo geriausius Lietuvos fizinio ugdymo pedagogus

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė 2023 m. naujausius šalies švietimo įstaigų ir rodiklių vertinimus.

Suvalkuose atidarytos lietuviškos mokyklos direktorė: „Tai istorinis įvykis“

Suvalkuose atidarytos lietuviškos mokyklos direktorė: „Tai istorinis įvykis“

Gruodžio 8 d. Suvalkuose atidaryta nauja Lietuvos valstybės lėšomis finansuota pagrindinė mokykla lietuvių mokomąja kalba.

Stiprinant kolegines studijas Alytaus regione, Alytaus kolegija jungiama prie Kauno kolegijos.