Dainavos žodis

Kovo 6-ąją minėsime Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago 106-ąsias gimimo metines. Jo dukra Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė ir bendraamžiai prisimena Adolfą kaip daug sportuojantį, mėgusį dainuoti.

Algimantas sukūrė šeimą, su žmona Greta augina 3 vaikus, gyvena Radžiūnuose, dalyvauja Radžiūnų bendruomenės veikloje.

Gydytojo psichiatro Vladimiro Bobrovo iš Lazdijų darbo stažas – 50 metų. Šiuo metu specialistą, kuriam 76-eri, surasti galima net trijose darbovietėse.

Apie savo naująjį užsiėmimą, ilgas valandas, praleistas ieškant paties tobuliausio sprendimo, jaukų bendravimą su užsakovais, ją palaikančius žmones kalbamės su Juste.

Elvyra imasi iniciatyvos palaikyti kaimo kultūrinį gyvenimą, skatina žmones burtis į ansambliuką, kapelą.

Dzūkiją aptarnaujantis Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) turi naują vadovą.

Alytuje pasimėgauti kava galima kiek neįprastoje vietoje – šalia Sveikatos tako, gamtos apsuptyje, stovinčiame traukinio vagone. Jame prieš kiek daugiau nei mėnesį kavinę-muziejų „Traukinys M23“ įkūrė Milena ir Mindaugas Platūkiai.

Rimgaudas ir Drąsutis jau 30 metų taiso televizorius ir kitą buitinę techniką. Juos galima rasti Jaunimo g. 70-2, Alytuje.

Luksnėnuose veikiantis Stasio Guzevičiaus verslas sėkmingai kelią skinasi šalies rinkoje ir jau yra ambicijų kuriamus produktus realizuoti ir užsienyje.

Audronė Bernackienė iš Naujosios Kirsnos kaimo Lazdijų rajone naminę duoną kepa jau 15 metų.

Edgaras Gvozdiovas yra Lyder.lt fizinės ir elektroninės parduotuvės Alytuje įkūrėjas ir savininkas.

Pokalbis su Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Miroslavo filialo vyresniąja bibliotekininke Nijole Žiūkiene.

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos padėka apdovanota Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyresnioji specialistė Šarūnė Kačkauskienė.

„Metų ūkio 2023“ konkurse laimėta II vieta Ugnei ir Justinui Dzemydams įvertinimas, paskata ir įpareigojimas.

Nuo šių metų pradžios Alytaus miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjo pavaduotoja, savivaldybės vyriausiąja architekte pradėjo dirbti J. Kalvinskaitė.

I. Kastanavičienė: „Myliu savo darbą. Ir jeigu tu stengiesi jį gerai atlikti, atiduoti visą save – tikrai pavargsti.“

30 metų – tiek laiko Alytaus rajono savivaldybėje dirba Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Silvija Janulevičienė, šią sukaktį pasitiksianti vasario 1-ąją.

Šią savaitę minėsime Sausio 13-osios įvykius, tradiciškai 14 TV bokšto žuvusių gynėjų atminimui bus uždegta daug žvakučių ir laužų, o skambant patriotinėms

Tragediją patyrusiame name Aranauskai gyveno beveik dvidešimt metų.

Angelė ir Gintas Juškevičiai yra Seirijų liaudiškos muzikos kapelos „Seirija“ nariai.

Šiandien garbingą 70-ąjį jubiliejų švenčia Alytaus rajono garbės pilietis Bronius Špakauskas.

Už ilgametį darbą ir dirigavimą Alytaus rajono kultūrai merė Rasa Vitkauskienė padėkojo penkerių metų kadenciją baigusiai Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro direktorei Eglei Sereičikienei.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė trečiadienį Prezidentūroje apdovanojo geriausius Lietuvos fizinio ugdymo pedagogus

Liberalų sąjūdžio Alytaus skyrius turi naują pirmininkę.

Perkūnkalnio bendruomenės narys Vidmantas Stakėnas šiaudinius sodus riša jau beveik penkerius metus.