Dainavos žodis

Daugų folkloro ansamblio „Kuparas“ žmones vienija ne tik noras dainuoti, bet ir ansamblio kuriamos tradicijos.

Praėjusią savaitę Vytaras Radzevičius pristatė naują savo projektą Merkinėje – „Kepsnių cechą“.

Daugiau nei 100 metų siekiančios Adamonių šeimos vyndarystės tradicijos ir paslaptys buvo perduotos iš kartos į kartą ir dabar jas įprasmino brolio Irmanto ir sesers Eglės šeimos.

Aktorė Vaiva Mainelytė, filmuodamasi „Sidabrinės linijos“ kampanijoj „Pokalbiai senjorams“, pakartojo ne kartą: reikia būti optimistais.

15 metų – tiek laiko kultūrinės veiklos vadybininkė Ramunė Žėkaitė sakosi atidavusi save nenutrūkstamam kūrybiniam darbui.

Nomedos Marčėnaitės, kūrusios „Sidabrinės linijos“ socialinę kampaniją „Pokalbiai senjorams“ pokalbis su prof. Vytautu Landsbergiu.

Apie ilgą ir nelengvą kelią pasakoja buvusi ilgametė Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Pivašiūnų filialo vyresn. bibliotekininkė/veteranė Marytė Burneikienė.

Gabrielė Lespagnol iš Karkliniškių kaimo, Pivašiūnų seniūnijos, yra beprotiška žirgų mylėtoja, dalyvauja konkūrų (žirgų su barjerais) varžybose.

Pyragų dienos esmė – padėti išpildyti vaikų svajones ir, be abejo, juos palepinti. Taip elgiasi ir žinomas keliautojas bei kulinaras Vytaras Radzevičius, savo anūkams ruošiantis pačius įvairiausius gardumynus, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.

Vilija Padimanskienė ir Artūras Čiurlionis, spalio 28 d. atšventę 20-ies metų draugystę ir gyvenimą kartu.

Vertinu kiekvieną žmogų, nežiūrėdamas jo užimamų pareigų, statuso ar išsilavinimo. Nes mano portalo danielius.net misija kasdieniame ir politiniame gyvenime sakyti tiesą. Ir tą darau jau 15 metų!

Albertas Kalašnykovas-Kuba – alytiškis, užkietėjęs žaliai-baltų Kauno krepšinio klubo „Žalgiris“ sirgalius.

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka kviečia į personalinę Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ direktorės ir meno vadovės, dailininkės Loretos Skruibienės parodą.

Mirė Alytaus miesto garbės pilietis Zenonas Bulgakovas.

Druskininkuose vykusiame tradiciniame Tarptautiniame plovo virimo čempionate, kur dėl geriausio patiekalo titulo varžosi plovo meistrai iš įvairių šalių, Alytaus rajone įsikūręs šeimos verslas „Kazanas ant ratų“ laimėjo trečią vietą.

Apie gyvenimą kaime, regioninės spaudos svarbą, naujus savo darbus kalbamės su Vytaru Radzevičiumi.

Jūratė Overaitytė-Jakubavičienė dėkinga Simno krašto žmonėms už galimybę čia augti ir bręsti kaip gydytojai, ir kaip politikei.

R. Bubnys aktyvus visuomenininkas, talkina Mergalaukio, Simno bendruomenėms.

R. Jurkevičius ne vieną kartą yra viešai pripažinęs, jog labai brangina savo tėviškę, jaučia Lazdijams ypatingų sentimentų..

Automobiliai, žvejyba, futbolas – simniškio Jono Dainausko darbas, gyvenimas ir poilsis.

46-erių Jolanta ir 41-erių Povilas Kazakevičiai prieš trejus metus sukūrė šeimą.

Rimutė ir Kęstutis linksmi, visada su visais maloniai bendraujantys žmonės.

Jūsų teismui pristatome ARSVB vyresn. bibliotekininkę Rimą Abečiūnę.

Apie pasirinktą profesiją, kelionę iki žinių pranešėjos kėdės, bendravimą su socialinių tinklų auditorija, astrologijos subtilybes, meilę savo gimtinei „Dzūkų žinios“ kalbasi su M. Mazaliauskaite.

Alytaus miestas neteko Alytaus miesto garbės piliečio Vytauto Remeikos.