Dainavos žodis

Daugų folkloro ansamblio „Kuparas“ žmones vienija ne tik noras dainuoti, bet ir ansamblio kuriamos tradicijos.

Praėjusią savaitę Vytaras Radzevičius pristatė naują savo projektą Merkinėje – „Kepsnių cechą“.

Daugiau nei 100 metų siekiančios Adamonių šeimos vyndarystės tradicijos ir paslaptys buvo perduotos iš kartos į kartą ir dabar jas įprasmino brolio Irmanto ir sesers Eglės šeimos.

Aktorė Vaiva Mainelytė, filmuodamasi „Sidabrinės linijos“ kampanijoj „Pokalbiai senjorams“, pakartojo ne kartą: reikia būti optimistais.

Kauno apygardos prokuratūra konstatavo, kad tyrimo metu nustatytos aplinkybės kelia pagrįstas abejones ateityje dėl bandymo keisti Alytaus bendrąjį planą ir miesto centre leisti statyti penkiaaukščius pastatus.

15 metų – tiek laiko kultūrinės veiklos vadybininkė Ramunė Žėkaitė sakosi atidavusi save nenutrūkstamam kūrybiniam darbui.

Pirma valanda parkavimo nieko nekainuoja. Kiekviena papildoma  valanda atsieis vieną eurą.

Nomedos Marčėnaitės, kūrusios „Sidabrinės linijos“ socialinę kampaniją „Pokalbiai senjorams“ pokalbis su prof. Vytautu Landsbergiu.

Lesyklos paukščių stebėjimas – malonus užsiėmimas. Tačiau žinojimas, kad taip mes išsaugome ne vieną gyvybę, mums turi būti geriausia visos žiemos dovana.

Kulinarijos technologai kviečia išsikepti kalėdinį keksą, kuris šaldytuve išsilaikys septynias savaites.

Apie ilgą ir nelengvą kelią pasakoja buvusi ilgametė Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Pivašiūnų filialo vyresn. bibliotekininkė/veteranė Marytė Burneikienė.

Aplinkos ministerijai antradienį pranešus, kad sustabdyti aštuoni pradėti plynieji sanitariniai kirtimai Punios šilo genetiniuose draustiniuose, nevyriausybinė organizacija Baltijos aplinkos forumas teigia, kad kirtimai jau yra įvykdyti. 

Gabrielė Lespagnol iš Karkliniškių kaimo, Pivašiūnų seniūnijos, yra beprotiška žirgų mylėtoja, dalyvauja konkūrų (žirgų su barjerais) varžybose.

Žemės mokestį sumokėti reikia iki lapkričio 15 d.

Pyragų dienos esmė – padėti išpildyti vaikų svajones ir, be abejo, juos palepinti. Taip elgiasi ir žinomas keliautojas bei kulinaras Vytaras Radzevičius, savo anūkams ruošiantis pačius įvairiausius gardumynus, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.

Vilija Padimanskienė ir Artūras Čiurlionis, spalio 28 d. atšventę 20-ies metų draugystę ir gyvenimą kartu.

Vertinu kiekvieną žmogų, nežiūrėdamas jo užimamų pareigų, statuso ar išsilavinimo. Nes mano portalo danielius.net misija kasdieniame ir politiniame gyvenime sakyti tiesą. Ir tą darau jau 15 metų!

Albertas Kalašnykovas-Kuba – alytiškis, užkietėjęs žaliai-baltų Kauno krepšinio klubo „Žalgiris“ sirgalius.

Prasidėjus šaltajam sezonui, dažnas vos spėjo po vasaros sugrįžti į įprastą miego ritmą, o netrukus jį vėl teks koreguoti – paskutinį spalio sekmadienį laikrodį suksime atgal.

Seime bus sprendžiama, kas laukia Alytaus aerodromo. Parlamentarai turės nuspręsti, ar pritarti projektui grąžinti Pociūnų ir Alytaus aerodromus į strateginės infrastruktūros sąrašą.

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka kviečia į personalinę Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ direktorės ir meno vadovės, dailininkės Loretos Skruibienės parodą.

Alytaus miestas apšviestas beveik 5 tūkstančiais šviestuvų, tačiau gyventojai pastebi, kad naktimis miestas lyg prigesęs – dalyje gatvių tamsa arba veikia ne visi šviestuvai.

Ekspertas dalijasi patarimais, kaip prisidėti prie maisto švaistymo mažinimo, kulinarijos technologai kviečia dažniau panaudoti maisto likučius įvairiems patiekalams gaminti. (RECEPTAS)

Savaitgalį vykusioje „Maisto banko“ akcijoje Lietuvos žmonės paaukojo 244 993 vienetų maisto produktų, kurių vertė daugiau nei 368 tūkstančiai eurų.

Tiesioginių išmokų avansus turėtų gauti beveik 85 tūkst. pareiškėjų.

Mirė Alytaus miesto garbės pilietis Zenonas Bulgakovas.