Dainavos žodis

Protestuojantys Lenkijos ūkininkai ketina visai savaitei užblokuoti sieną ties Kalvarija ir kontroliuoti krovininio transporto judėjimą šioje zonoje.

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai turės apsispręsti dėl naujo poliklinikos pastato ligoninės kieme, bus balsuojama dėl techninio projekto parengimo.

Lenkijos ūkininkai paskelbė, kad kovo 1 d. blokuos Lenkijos ir Lietuvos sieną. Budzisko sienos perėjimo punktą blokuos traktoriai, praneša wp.pl.

O ką manote Jūs? Ar tikrai Alytuje tapo šviesiau?

Lietuvos savaitės įvykių apžvalga.

Seimas neeilinėje sesijoje skubos tvarka apsvarstė ir ketvirtadienį priėmė Akcizo suskystintoms naftos dujoms įstatymo pataisas.

Vidzgiryje tęsiasi Sudvajų gatvės rekonstrukcijos darbai, dėl kurių vairuotojams gali tekti rinktis kitą maršrutą.

Buvęs kariuomenės vadas, konservatorius Arvydas Pocius siūlo karo tarnybos vengiantiems asmenims, simuliuojantiems psichikos ligas, neišduoti nei vairuotojo pažymėjimo, nei leidimo ginklui.

Nuo kitos savaitės socialinės kortelės bus pradedamos dalinti paramos gavėjams.

GKI sudarytas iš 40 rodiklių* 6 srityse: materialinės gyvenimo sąlygos; gyventojų verslumas ir verslo konkurencingumas; sveikatos paslaugos; švietimo paslaugos; demografija, pilietinis ir visuomeninis aktyvumas; viešoji infrastruktūra, gyvenamosios aplinkos kokybė ir saugumas. Naudojantis GKI, galima pamatyti kiekvienos savivaldybės bendrą, atskirų sričių ir rodiklių įvertinimą, savivaldybes palyginti tarpusavyje ar stebėti pokyčius 2013-2022 m. 

Žemės ūkio ministerija praneša, kad patvirtinti 2023 metų susietosios pajamų paramos išmokų už mėsinį galviją, avį ir ožką dydžiai.

Miestui priklausančiuose žemės sklypuose planuojama įrengti vietas automobiliams.

Šią savaitę Užimtumo tarnybos Alytaus skyriuje buvo oficialiai atidarytas ir veiklą pradėjo pirmasis regioninis karjeros centras.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pirmadienį registravo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) į prezidentus keliamą premjerę Ingridą Šimonytę politinės kampanijos dalyve.

Įvertinusi nuosekliai didėjantį kvalifikuotos darbo jėgos poreikį ir pakitusius klientų perkvalifikavimo procesus, Užimtumo tarnyba šiais metais atidarys 14 regioninių karjeros centrų. Pirmasis jų šiandien oficialiai pradėjo veiklą Alytuje.

Alytaus miesto savivaldybės taryba priėmė naują tvarkos ir švaros taisyklių redakciją.

2001 m. Dauguose nutraukus centrinį šildymą, daugiabučių gyventojai priversti pasirūpinti malkomis.

Praėjusią savaitę sostinėje vykę žemdirbių protestai sulaukė valdžios reakcijos.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras primena, kad komunalinio srauto pakuočių atliekos ir antrinės žaliavos iš juridinių asmenų, kaip ir iš fizinių, yra surenkamos nemokamai.

Merkinėje pirmadienį raudonais dažais aplietas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui skirtas paminklas. „Ką tik gavome pranešimą, šiuo metu į įvykio vietą vyksta pareigūnai

Vasario 12-15 dienomis inicijuojamos neeilinės sesijos metu siūloma apsispręsti dėl ūkininkų protesto metu iškeltų reikalavimų, taip pat nutarti dėl antisemitizmu kaltinamo parlamentaro Remigijaus Žemaitaičio teisinės neliečiamybės naikinimo.