Dainavos žodis

Ligonių kasos primena svarbiausius dalykus apie šią slaugą.

Specialistų teigimu, tam kad žmogaus kūnas prisitaikytų prie permainų, kurias atneša sezonų kaita, organizmui reikia pagalbos – vengti streso, subalansuotai maitintis, kokybiškai miegoti bei nepamiršti fizinio aktyvumo.

Papildomas sveikatos draudimas suteikia galimybę visiems darbuotojams naudotis privačių sveikatos priežiūros įstaigų paslaugomis – gydytis pasirinktose klinikose, lankytis pas gydytojus specialistus, atlikti įvairius tyrimus, pirkti vaistus ir naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis.

Kol kas savo kuriamus produktus Diana realizuoja internetinėje parduotuvėje. Dar kartais ją galima sutikti ir įvairiose mugėse, kur pristato savo produktus bei naujas dantų priežiūros galimybes.

Alytaus poliklinika tapo pirmąja šalies medicinos įstaiga, kurioje naudojamas šnekos transkribavimas į tekstą.

Ieškodama, kaip efektyvinti gydytojų darbą ir sumažinti duomenų vedimo į kompiuterines sistemas naštą, Alytaus poliklinika diegia išmanaus šnekos atpažinimo sistemos įrankį.

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai turės apsispręsti dėl naujo poliklinikos pastato ligoninės kieme, bus balsuojama dėl techninio projekto parengimo.

Alytaus mieste yra didelis pasirinkimas masažo meistrų, dirbančių skirtingomis technikomis, tad Dzūkijos sostinės gyventojai turi iš ko pasirinkti.

Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centre pradėtas taikyti inovatyvus didžiosios depresijos gydymo būdas – į nosį purškiamu greitai veikiančiu antidepresantu.

Gydytojo psichiatro Vladimiro Bobrovo iš Lazdijų darbo stažas – 50 metų. Šiuo metu specialistą, kuriam 76-eri, surasti galima net trijose darbovietėse.

Daiva Kudzmanienė, Šventežerio kepyklėlės „Saldus amatas“ šeimininkė, kaipsyk laiku susizgribo, apie tai jau pagalvojo ir pasiūlė savo klientėms sveikesnį gardėsį. Tiesa, galvojo ne tik apie sulieknėti svajojančias moteris, bet ir apie sveikatos problemų turinčius žmones.

Kviečiame jungtis į paramos ratą išsiunčiant palaikymo žinutę ar skambinant POLA trumpuoju Nr. 1408 (skambučio kaina 5 Eur) arba www.pola.lt/parama/ ir atvykstant sekmadienį stebėti žiemos maudynių.

Jau šį sekmadienį, sausio 29 dieną Etaplius.lt portale bei socialiniuose tinkluose pasirodys pirmoji „Sveikesnis per 60 dienų“ laida. Nepraleiskite ir prisijunkite prie iššūkio palaikydami Domantą.

Jau ne vienerius metus Valstybinė ligonių kasa iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo kompensuoja nuolatinių krūminių dantų silantavimo išlaidas. Vaikams nuo pirmojo nuolatinio

Šiandien kviečiame susipažinti su dažniausiomis nemalonaus kvapo priežastimis ir sužinoti kaip gaivą išsaugoti bet kokiomis sąlygomis. 

Sausio 15–21 dienomis sergamumo gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir COVID-19 liga rodiklis Lietuvoje padidėjo.

Nauji sistemos funkcionalumai atsirado po to, kai vieną didžiausių ir svarbiausių šalyje informacinių sistemų E. sveikatą tvarkantis Registrų centras įdiegė IPR IS patobulinimus.

Rotavirusas ir norovirusas jau lipa ant kulnų: vaistininkė įvardijo, kokias klaidas daro užsikrėtusieji.

Alytaus rajone, Simne, jau šiemet pradės veikti greitosios medicinos pagalbos (GMP) pastotė.

Vaistinių tinklo „Camelia“ vaistininkas Deimantas Auškalnis sako, kad dažnas žmogus yra linkęs galvos skausmo nevertinti kaip įspėjamojo organizmo signalo.

Vis daugiau Lietuvos gyventojų pasinaudoja galimybe nemokamai pasiekti gydymo įstaigas.

Šiandien Alytuje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Priklausomybių sudaužytų likimų – daugybė, tačiau sėkmės įveikti šį liūną sąlyga – nuoširdus noras pirmiausia padėti sau pačiam.

Nacionalinio vėžio instituto gydytojas onkologas A. Dulskas atsako į skaitytojų klausimus.

Kaip apsaugoti save bei artimuosius nuo virškinimo sutrikimų rizikos?

Startavus trims bandomojo pacientų pavėžėjimo paslaugos projekto etapams, skaičiuojama, kad kas savaitę paslauga pasinaudoja apie 300 pacientų, skelbia Sveikatos apsaugos ministerija.