Dainavos žodis

Po vadinamojo „čekiukų“ skandalo maždaug pusė gyventojų nurodo, kad jų pasitikėjimas savivalda sumenko, skelbiama LRT užsakymu atliktoje „Baltijos tyrimų“ apklausoje.

Lietuvos savaitės įvykių apžvalga.

Rugsėjo 22d. Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalione Alytuje atidarytos rekonstruotos kareivinės.

Trečiadienį pietryčių Lietuvoje prasidės iki savaitės pabaigos truksiančios Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-osios rinktinės pratybos „Tvirtas skydas 1“.

Priešgaisrinėms gelbėjimo valdyboms pirmadienį perduotos 37 vidutinės ir 6 sunkiosios klasės automobilinės cisternos bei 4 automobilinės kopėčios.

Pirmadienį Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (LŠDPS) raštu informavo Vyriausybę ir Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją (ŠMSM), kad tikrasis streikas prasidės rugsėjo 29-osios ryte.

Lietuvos savaitės įvykių apžvalga.

Siekiant mažinti narkotinių medžiagų paplitimą šalies mokyklose, ministerija inicijuoja prevencinį projektą, pažymi ministrė. Tiesa, kol kas dar tik keliose savivaldybėse.

Lietuvos savaitės įvykių apžvalga.

Lietuvos savaitės įvykių apžvalga.

Anot M. Stasiukaičio, investuotojams svarbi ne tik gera ir patikima infrastruktūra, bet ir aiškūs planai dėl tokios infrastruktūros plėtros.

Vilniuje apsilankęs Vokietijos kariuomenės vadas Carsten Breuer pirmadienį susitikime su Lietuvos kariuomenės vadu Valdemaru Rupšiu aptarė brigados dislokavimo Lietuvoje planą.

Lietuvos savaitės įvykių apžvalga.

Valdančiosios Laisvės partijos atstovas, Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas sako, kad svarstant mokesčių reformą reikėtų koncentruotis į pelno mokestį.

Trečiadienį Vyriausybė nusprendė nuo šešių iki keturių sumažinti pasienio kontrolės punktų (PKP) Lietuvos pasienyje su Baltarusija. Nuo penktadienio nebeveiks tarptautiniai Šumsko ir

Svarbiausios savaitės naujienos Lietuvoje!

„Rail Balticos“ vėžė nuo Kauno iki Lenkijos yra viena svarbiausių šio projekto atkarpų.

Nuo rugpjūčio 1 d. dalyje Lietuvos savivaldybių pradedama teikti nauja paslauga – pacientų pavėžėjimas.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba priėmė sprendimą kelti Aurelijaus Verygos kandidatūrą artėjančiuose prezidento rinkimuose.

Svarbiausios savaitės naujienos Lietuvoje!

Siūloma išplėsti savivaldybės tarybos išimtinės kompetencijos ribas, suteikiant joms teisę savarankiškai apsispręsti dėl galimybės deleguoti nereikšmingus, standartinius sprendimus savivaldybės vykdomajai institucijai arba viešojo sektoriaus subjektams.

Norint išvengti galimų nesklandumų bei nebesirūpinti dėl etapų pradžios ir pabaigos datų, „namų darbus“ galima atlikti jau šiandien.

Šiais pokyčiais skatinama klimatui ir aplinkai palanki statybos sektoriaus ir produktų transformacija, naujų verslo modelių, ekoinovacijų, tvarių, ilgaamžių „žiedinių“ produktų gamybos ir paslaugų kūrimas.

Naujas teisinis reguliavimas palies ne tik medikus, bet ir kitų profesijų atstovus, pvz. mokytojus, paramedikus, kultūros ir socialinius darbuotojus.