Dainavos žodis

Alytaus krepšinio akademijos įkūrėjas Povilas Tamulynas buvo nemaloniai nustebintas, kai sužinojo, kad Alytaus miesto politikai svarsto galimybę didinti nuomos už sporto sales įkainius.

2019 metais Lietuva pateko į daugiausia alkoholio vartojimą sumažinusių šalių penketuką. Nuo 2015 iki 2019 metų vienam 15 m. ir vyresniam Lietuvos

Deja, bet, vadovaujantis LFF Apeliacinio komiteto sprendimu, rugsėjo 22 d., penktadienį, 18 val. „Optibet A lygos“ 31-ojo turo rungtynės Alytuje tarp „Dainavos“ ir Vilniaus „Riterių“ bus žaidžiamos be žiūrovų.

Naujojoje gatvėje renovuoto daugiabučio namo ir bendrabučio tipo namų apsuptyje yra vargana asfaltuota krepšinio aikštelė, jau bebaigianti apaugti žole.

Rugsėjo 3 dieną Lazdijų rajone, šalia Dusios ežero pakrantės (prie pat kelio Janėnai– Meteliai) esančioje privačioje pievoje įrengtame lėktuvų pakilimo ir nusileidimo take, buvo nutūpę 11 ANBO eskadrilės privačių ultralengvųjų lėktuvėlių.

Praėjusį savaitgalį įvykęs 8-asis „Svenheim Alytaus pusmaratonis“ tradiciškai į Dzūkijos sostinę sukvietė šimtus bėgikų ir ėjikų bei padovanojo puikų reginį žiūrovams.

Šiemet jau antras vairuojančių moterų nacionalinių lenktynių etapas „Orlen Ladies Go“ tapo aktyvaus laisvalaikio ir autosporto festivalio „Alytaus adrenalinas“ dalimi.

Sekmadienį buvo surengtas vienas didžiausių bėgimų Dzūkijos regione – „Alytaus pusmaratonis“, kuris kartu buvo ir XV Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas.

Kęstutis suprato, kad galimybė legaliai varžytis suteikia visai kitokį azarto jausmą, nei piktnaudžiavimas greičiu kelyje.

„Optibet A lygos 27 turo centrinėse rungtynėse Alytaus DFK „Dainava“ susitiko su Vilniaus „Žalgiriu“

Dvidešimtmetis brazilas į Alytų atvyksta iš „Atletico Mineiro“ klubo.

Liepos 2 dieną Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos sporto salėje ekspromtu ir vėl buvo surengtas krepšinio turnyras 4×4 Danielius.net pereinamajai taurei laimėti.

Tris dienas dviratininkai kovojo net tik dėl Baltijos, bet ir dėl Estijos, Latvijos ir Lietuvos čempionų titulų.

DFK „Dainavos“ saugas daugkartiniams Moldavijos čempionams iki sezono pabaigos atstovaus nuomos pagrindais.

Lietuvos dviračių plento čempionato asmeninėse lenktynėse laikui ketvirtadienį Alytuje nugalėjo Olivija Baleišytė ir Aivaras Mikutis.

Pas Alytaus rajono savivaldybės merę Rasą Vitkauskienę apsilankęs sportinių laivų konstruktorius Julius Babravičius pristatė savo rankomis pastatytus laivus.

SVEIKINIMAI ČEMPIONĖMS!!!

Birželio 22-25 dienomis Alytus taps Lietuvos dviračių sostine!

Už Alytaus rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje baidarininkams broliams S. ir M. Maldoniams dėkojusi merė R. Vitkauskienė apdovanojo juos išskirtiniu savivaldybės medaliu „Už nuopelnus Alytaus rajonui“.

DFK „Dainavos“ futbolo klubas Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos ketvirtokams Alytaus miesto centriniame stadione surengė futbolo pamoką.

Trečiasis etapas dalyvius nukels į jiems kur kas mažiau pažįstamą, bet ypatingai žavingas žvyrkelių konfigūracijas turintį Lazdijų rajoną. Čia birželio 30–liepos 1 dienomis įvyks „7bet Gravel Fest Rally – Lazdijai“ varžybos.

Lietuvos atstovai paskutinę varžybų dieną laimėjo aukso medalį Olimpinėje dviviečių baidarių 500 metrų distancijoje nepralenkiami buvo daugiškis Mindaugas Maldonis ir jo porininkas Andrejus Olijnikas.

Jau šį ketvirtadienį, gegužės 25 d., 18.30 val. „Dviratynes“ atrieda ir į Alytų, prie Dainų slėnio estrados!

Alytaus miesto savivaldybės administracija nurodė atverti miestiečiams aikštynus, kad šie būtų prieinami visą parą.

Gegužės 7 dieną bėgimo mylėtojai rinksis viename gražiausių Lietuvos kurortų ir mėgausis didele sporto švente.

11 turo rungtynėse rungtynėse su Telšių „Džiugu“ savų žiūrovų akivaizdoje DFK „Dainava“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) ir iškovojo tašką.

Savaitgalį Vokės upėje ties Grigiškėmis šurmuliavo sportininkai, besivaržantys Lietuvos baidarių ir kanojų slalomo čempionatuose.