Verslas

Butrimonių pakraštyje įsikūrusios sodybos kepyklėlėje „Žygindra“ šakočius kepa Indrė ir Žygintas Senūtai.

Lazdijų rajono Staidarų kaime įsikūrusio žinomo gėlininko Ginto Vasiukonio išaugintomis gėlėmis savo aplinką jau ne vieną dešimtmetį puošia ir lazdijiečiai, ir kitų Lietuvos kraštų gyventojai.

Su interaktyviu Lietuvos daugiabučių renovacijos žemėlapiu galite susipažinti šiuo adresu: https://map.betalt.lt.

Trumpai aptarsime 3 efektyvius būdus, kurie leis džiaugtis sumažėjusiu paburkimu po akimis.

Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime tarpo atsiradimo priežastis ir kokiais būdais jį galima sumažinti.

Ką reikėtų žinoti apie valymo sistemos įrengimą?

Laikai keičiasi, o kartu tobulėja ir technologijos, kurias pasitelkiant galima jaustis užtikrinčiau dėl savo mažylio saugumo.

Donatas Grėbliūnas

Lazdijų rajone, Šeštokų seniūnijoje, Rolių kaime, ūkininkaujančių Jolantos ir Donato Grėbliūnų mišrus ūkis yra vienas sėkmingiausių smulkiųjų ūkių visame rajone. Jis pripažintas konkurso „Metų ūkis 2021“ trečios vietos laimėtoju.

Daugiau informacijos apie Daugiabučių atnaujinimo (modernizavimo) programą galite rasti: www.betalt.lt arba telefonu 8 614 99699.

Nušienavote žolę, nugenėjote medžius, sutvarkėte gėlynus? Kur dėti šakas, žolę, išrautus augalus? Yra keli keliai.

Savivaldybės vadovai domėjosi gaminama produkcija, įmonės veikla, naujais projektais, kalbėjosi su darbuotojais.

Prie gyventojų investicijų į daugiabučių modernizaciją prisideda ir valstybė, suteikdama finansinę paramą. Nors daugeliui gyventojų padengiama 30 proc. renovacijos išlaidų, daliai butų savininkų priklauso 100 proc. kompensacija.

Vasarą uogos ir kitos sodo bei miško gėrybės turguje dažnai parduodamos sudėtos į medines, lengvas dėžutes. Kur tokias dėžutes dėti?

Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai vasarą turės galimybę dalyvauti neeiliniame žaidime, kurio prizų fonde net 1 tūkst. naujų „Samsung“ telefonų!

Šiemet Guluičio ežere galima plaukioti ne tik kateriais, valtimis, vandens dviračiais, bet ir irklentėmis.

Alytuje, Vingio g. 11, esančio daugiabučio namo pirmininkas Algis Skindera pasakoja, kad priimti vieningą gyventojų sprendimą dėl renovacijos nebuvo sunku, nes namui jau reikėjo visapusiško atnaujinimo.

Virtuali kelionė po atliekų pasaulį ir iš atliekų gaminamas kompostas sulaukė didžiulio festivalio lankytojų susidomėjimo bei puikių atsiliepimų.

Susipažinti su šia patirtimi buvo atvykusi Žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko įsakymu sudaryta speciali darbo grupė, kuri aiškinasi, su kokiais trikdžiais susiduria potencialūs biometano dujų gamintojai, kas skatintų biodujų gamybą, kiek jų Lietuvoje galima pagaminti ir kokiose srityse efektyviausia jas panaudoti.

Daugiau informacijos apie Daugiabučių atnaujinimo (modernizavimo) programą galite rasti: www.betalt.lt arba telefonu 8 614 99699.

Atkreipkite dėmesį, kad šiam paraiškų priėmimo etapui įsigaliojo tam tikri svarbūs pakeitimai.

Bendrovės „Ecoservice“ reikalavimas drastiškai padidinti mišrių ir maisto atliekų surinkimo bei vežimo kainą buvo nepagrįstas. Tą patvirtino Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, padėjęs galutinį tašką „Ecoservice“ ieškinyje Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrui.

„Norime, kad kuo daugiau žmonių ateitų į turgų pirkti ir prekiauti“, – apie turgaus idėją kalba M. Kazočiūnas.

Galiausiai, kredito kortelė su vadinamąja „cashback“ sistema padeda dar ir sutaupyti!

Kuo įdomūs patefonai, kodėl jie grįžta į „madą“ ir kuo įdomi jų istorija? Visa tai sužinosite šiame straipsnyje. 

Simno miesto centre žydi gėlės, kvepia kava, akį traukia dovanos. Kažkada buvusios knygyno patalpos virto gėlių oaze ir Editos ir Žydrūno Rimkų šeimos verslu.

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) baigė vertinti paskutinio aplinkos ministro kvietimo daugiabučiams atnaujinti gautas paraiškas iš Lietuvos gyventojų.