Dainavos žodis

Visgi ekspertai primena, kad vykdomas žemyninių kopų atvėrimas – gerokai iš anksto suplanuota gamtotvarkos priemonė, kuri leis padidinti biologinę įvairovę ir atkurti nykstančių augalų bei gyvūnų rūšis.

Gražuolis stumbras vaikštinėjo Žuvinto biosferos rezervato apylinkėse.

R. Jurkevičius ne vieną kartą yra viešai pripažinęs, jog labai brangina savo tėviškę, jaučia Lazdijams ypatingų sentimentų..

Siekiama atgaivinti laivybą Nemuno upėje ir paskatinti verslą teikti paslaugas, kai didžiausia Lietuvos upe nuo Kauno iki Druskininkų galės plaukti laivai.

Automobiliai, žvejyba, futbolas – simniškio Jono Dainausko darbas, gyvenimas ir poilsis.

46-erių Jolanta ir 41-erių Povilas Kazakevičiai prieš trejus metus sukūrė šeimą.

Rimutė ir Kęstutis linksmi, visada su visais maloniai bendraujantys žmonės.

Kompostuoti namuose galima tik pagal aplinkosauginius reikalavimus tinkamas biologines atliekas.

Apie pasirinktą profesiją, kelionę iki žinių pranešėjos kėdės, bendravimą su socialinių tinklų auditorija, astrologijos subtilybes, meilę savo gimtinei „Dzūkų žinios“ kalbasi su M. Mazaliauskaite.

Alytaus miestas neteko Alytaus miesto garbės piliečio Vytauto Remeikos.

Žemės ūkio darbai Norvegijoje Arūnui prasideda nuo braškių skynimo. Joms pasibaigus, vyras dirbo morkų, kopūstų, kitų daržovių laukuose, vežė šieną, dažė namus.

Paskutinį vasaros penktadienį Lazdijų rajone Kapčiamiesčio kapinėse amžino poilsio palydėti du šiame krašte gimę partizanai – Juozas Barkauskas-Vėjūnas (1928–1949) ir Petras Bankieta (1918–1947), turėjęs slapyvardžius Medinis, Kanapynas.

Užmirštas kampelis pagaliau atgyja!

Prieš pradėdamas eiti naujas pareigas – vykdyti valstybinio švietimo priežiūrą, V. Valūnas „Dainavos žodžio“ skaitytojams atsakė į tris klausimus.

Prieš pradėdamas eiti naujas pareigas – vykdyti valstybinio švietimo priežiūrą, V. Valūnas „Dainavos žodžio“ skaitytojams atsakė į tris klausimus.

R. Radvilavičienė ilgai ieškojo išeičių, kaip atgaivinti seną plytinę Alytaus rajone, kol galiausiai pradėjo gaminti molio tinką. Taip pakeitusią kryptį gamyklą pavyko išgelbėti nuo grėsusio bankroto.

Kęstutis suprato, kad galimybė legaliai varžytis suteikia visai kitokį azarto jausmą, nei piktnaudžiavimas greičiu kelyje.

Šio krašto žmonėms ir skaitytojams labai pasisekė. Nuo šiol savaitraščio puslapiuose juos konsultuos žinomas Lietuvos onkologas Audrius Dulskas.

Nemunaityje sugedo dalis senųjų vandentiekio įrengimų, kuriuos būtina keisti naujais. Vandenvietės įrengimų kapitalinio remonto darbai prasidės jau rugsėjį, o iki tol „Simno

Jau 14 metų šalies įstatymai suteikia galimybę santuoką įregistruoti ne tik Santuokų rūmuose, bet ir kitoje poros pasirinktoje vietoje, tačiau Alytuje tai

Gyventojams, neištraukiantiems ištuštinimui maisto atliekų konteinerių, jau išsiųsti pranešimai,kurių tikslas – priminti apie kiekvieno atliekų turėtojo pareigą laikytis atliekų tvarkymo taisyklių irnaudotis

Kuklusis fotografas Česlovas Gregeris stebina savo nuotraukomis, kuriose siekia perteikti žmogaus emociją, jausmą ir žvilgsnį.

Praėjusią savaitę Lazdijų krašto muziejuje vyko prieš metus Amžinybėn išėjusio žinomo mūsų krašto karikatūristo Jauniaus Augustino parodos atidarymas ir jo knygos pristatymas.

Šiandien, rugpjūčio 1-ąją, darbą pradėjo Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius. Juo merė Rasa Vitkauskienė skyrė Vytą Arbačiauską, 2007–2023 m. dirbusį rajono savivaldybės taryboje.

Pokalbis su O. Bernatavičiene apie buvusį mokytojo darbą ir kasdienybę užvėrus klasės duris.

Stambių, ekologinių ir vidutinių ūkių bei kooperatyvų atstovai kritikuoja Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) planus pieno gamintojams skirti 8,86 mln. iš 10,66 mln. eurų Lietuvai liepą paskirtos Europos Sąjungos (ES) paramos.