Dainavos žodis

Paskutinį rugsėjo savaitgalį Druskininkai ir vėl taps Turizmo dienų sostine!

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos salėje Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ įkūrėja, režisierė ir dailininkė Loreta Skruibienė atvers savo personalinę darbų parodą „Drugelio efektas“!

Palikite rūpesčius ir mėgaukitės gyvenimu! Jūs to nusipelnėte!

Miestelio turtus simbolizuojančios trys sidabrinės monetos ir globojanti dieviškoji akis – tokie yra Alovės seniūnijos 15 metus skaičiuojančio herbo simboliai.

Šįkart į svečius mūsų kraštietė, gyvenimiškų istorijų guru Irena Buivydaitė-Kupčinskienė moteriškam pokalbiui kviečia kitas lietuvių rašytojas: Lavisą Spell, Jolantą Vilkevičiūtę bei Astą Jolantą Miškinytę.

Džiugu matyti, kad kiekvienas Dzūkijos kraštas stengiasi šokti, dainuoti, atrasti iš naujo senus šokius ir dainas.

Savaitgalį rudens šventė „Rudenėlio simfonija“ vyko Alytaus seniūnijos Miklusėnų gyvenvietėje, kurią organizavo asociacija „Miklusėniškiai“.

Ryliškių Šv. Monikos bažnyčiai – 30 metų!

Mūsų krašto žmonės ne vieną kartą įrodė, jog moka saugoti istorinę atmintį ir nepamiršta skaudžių istorijos pamokų.

Šį kartą šventėje grybais prekiauta labai nedaug, tačiau viso kito, kaip ir koncertuojančių muzikantų ir ansamblių, per akis!

Rugsėjo mėn. 17 d. 12 val. Alytaus r. (Kaišiadorių vyskupijos) Ryliškių Šv. Monikos bažnyčia minės 30-metį. Kviečiame!

Šventėje netrūko nei azarto, nei kvapą gniaužiančių vaizdų.

Rugsėjo 3 dieną Lazdijų rajone, šalia Dusios ežero pakrantės (prie pat kelio Janėnai– Meteliai) esančioje privačioje pievoje įrengtame lėktuvų pakilimo ir nusileidimo take, buvo nutūpę 11 ANBO eskadrilės privačių ultralengvųjų lėktuvėlių.

Rugsėjo 15 d. 18 val. kviečiame susiburti Alytaus kultūros centro amfiteatre ir dalyvauti akcijoje „VISA LIETUVA ŠOKA 2023“.

Į 21-ąją visame pasaulyje žinomo bonsai meistro Kęstučio Ptakausko surengtą parodą aplankė ir Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene.

Ši paroda išskirtinė ir savo trukme – ji vyks pusantros savaitės. Paprastai bonsai parodos vyksta 3–4 dienas.

Gausiame žuvienės virėjų būryje ir Lazdijų rajono atstovai – šaunioji Gegutės kaimo bendruomenės „Janės ir Pranės“ komanda.

Paskutinį vasaros penktadienį Kapčiamiesčio kapinėse amžino poilsio palydėti du šiame krašte gimę partizanai.

Ar galėtum dabar su manim tu pašokti? Tokia puikia daina praėjusį pirmadienį Alytaus senjorų naktišokių šurmulį pradėjo puikus atlikėjas Gediminas Saltonas.

Atvažiuojančius ir išvažiuojančius iš Dzūkijos sostinės nuo šiol pasitiks brolių Algirdo ir Remigijaus Gataveckų sukurta skulptūra „Skubėk lėtai“.

Rugpjūčio 25 dieną kiek neįprastu pasirodymu, vaikščiodami šviesoforu reguliuojama perėja, apie save priminė teatralai ir kartu miesto gyventojus kvietė į teatrą.

Sūrių festivalis – sūrininkų švelniai vadinamas „Sūrių Kalėdomis”, šiais metais subūrė rekordinį skaičių smulkiųjų sūrininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.

Laukiame Jūsų! Susitikime rugsėjo 9 d. Varėnoje!

Savaitgalį Miroslavas džiaugsmingai paminėjo seniūnijos šventę.

Pivašiūnų šventovę žino kiekvienas maldininkas. Kasmet rugpjūčio 15 d. į Žolinės, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų atlaidus, suplūsta tūkstančiai tikinčiųjų. Šventovė