Žmonės

Marina Juonienė – Daugų Vlado Mirono gimnazijos fizinio lavinimo mokytoja. Jau 35-erius metus Marina su vyru Jonu gyvena Dauguose.

Butrimonių pakraštyje įsikūrusios sodybos kepyklėlėje „Žygindra“ šakočius kepa Indrė ir Žygintas Senūtai.

Lazdijų rajono Staidarų kaime įsikūrusio žinomo gėlininko Ginto Vasiukonio išaugintomis gėlėmis savo aplinką jau ne vieną dešimtmetį puošia ir lazdijiečiai, ir kitų Lietuvos kraštų gyventojai.

Zenonas Šilinskas visada kupinas optimizmo ir šaunių idėjų!

Jonas Kazakevičius.

Jonas Kazakevičius Joninių išvakares 12 metų sutinka darbingai. Be jo neapsieina nei viena didesnė rajono šventė, taip pat ir Joninės Simno Jonų estradoje!

Donatas Grėbliūnas

Lazdijų rajone, Šeštokų seniūnijoje, Rolių kaime, ūkininkaujančių Jolantos ir Donato Grėbliūnų mišrus ūkis yra vienas sėkmingiausių smulkiųjų ūkių visame rajone. Jis pripažintas konkurso „Metų ūkis 2021“ trečios vietos laimėtoju.

Alytiškiai Neringa ir Jonas Radzevičiai pragyvena iš gamtos duodamų turtų.

Arūnas Vaitkus atidarė autorinę draugiškų šaržų parodą, kurioje taikliai atskleidė Alytaus kultūros asmenybių portretus.

Alytaus rajono savivaldybės taryba už ypatingus nuopelnus Alytaus rajonui ir Lietuvos valstybei, vykdant ilgalaikę sistemingą visuomeninę veiklą mokslo, kultūros, švietimo ir aplinkos apsaugos srityse Garbės piliečio vardą suteikė Kazimierui Sventickui (po mirties).

V. Kamsickienės rūpestis ne vien apželdinimas, bet ir medžiuose lizdus susisukusių kranklių taršos šalinimas.

Birželio 23 d., per Jonines, Nemunaičio miestelis švęs 635-ąsias jo vardo oficialaus paminėjimo metines!

Svajūnas Adžgauskas.

Pokalbis su S. Adžgausku apie Venciūnus, bendruomenės veiklą, darbą ir šeimą.

Ūkininkė Daiva Kvedaraitė

Ūkininkė Daiva Kvedaraitė sako, kad „Rakto skylutės“ ženklas – ne tik reklama sveikesnio produkto gamintojui, bet ir neabejotina nauda vartotojui.

Džiugu buvo Jus sutikti ir pasikrauti teigiamų emocijų būsimiems darbams, ačiū, mieli Antanai! 

Gediminas Stasys Paplauskas iš Krokialaukio.

Batsiuvystės amatą ilgus metus išsaugoję specialistai ar tik nebus paskutiniai šios profesijos atstovai?

Šiandien broliai Vytas ir Gintaras Dauguose turi patalpas, teikia užsakomąsias maitinimo paslaugas – nuo jubiliejų iki gedulo pietų ir prisimena, kaip anuomet pusė Lietuvos šėlo jų bare.

Jau daugiau kaip 13 metų Alytaus r. VVG vadovauja Vida Vrubliauskienė, kuri telkia žmones bendram tikslui.

Nika Piperita sukvietė visus į savo debiutinės knygos „Gervė smėlynuose“ sutiktuves Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje.

Konferencijos „50 metų po Lietuvos katalikų Bažnyčios kronikos pasirodymo: pamokos ir perspektyvos“ globėjas J. E. kardinolas Sigitas Tamkevičius dalijasi mintimis apie šio istorinio fenomeno prasmę anuomet, reikšmę šiandien ir ateities perspektyvas.

Dzūkijos–Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijai vadovaus Paulius Čeponas, Žuvinto biosferos rezervato direktorius.

Simno miesto centre žydi gėlės, kvepia kava, akį traukia dovanos. Kažkada buvusios knygyno patalpos virto gėlių oaze ir Editos ir Žydrūno Rimkų šeimos verslu.

R. Kibildytei-Naravičienei 38-eri. Gyvena Merkinėje. Gimė ir augo Druskininkuose, čia prasidėjo ir jos virtuvės šefės karjera.

Penktoji Adolfo Ramanausko-Vanago premija skirta Daliai Kuodytei.

V. Karalevičius pasakoja, kaip į jo gyvenimą atėjo verslas, apie turimą „karaliaus“ statusą ir svajones.

Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko kvietimu „amerikoniškosios“ Kurnėnų mokyklos komplekse apsilankė Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Vilniuje kultūros atašė ponia Caitlin Nettleton.

Saulius dėkoja Dievui, kad šalia yra tiek daug gerų žmonių. Ir svetimų, ir dar valdininkų!