Dainavos žodis

R. Bubnys aktyvus visuomenininkas, talkina Mergalaukio, Simno bendruomenėms.

R. Jurkevičius ne vieną kartą yra viešai pripažinęs, jog labai brangina savo tėviškę, jaučia Lazdijams ypatingų sentimentų..

Automobiliai, žvejyba, futbolas – simniškio Jono Dainausko darbas, gyvenimas ir poilsis.

46-erių Jolanta ir 41-erių Povilas Kazakevičiai prieš trejus metus sukūrė šeimą.

Rimutė ir Kęstutis linksmi, visada su visais maloniai bendraujantys žmonės.

Apie pasirinktą profesiją, kelionę iki žinių pranešėjos kėdės, bendravimą su socialinių tinklų auditorija, astrologijos subtilybes, meilę savo gimtinei „Dzūkų žinios“ kalbasi su M. Mazaliauskaite.

Alytaus miestas neteko Alytaus miesto garbės piliečio Vytauto Remeikos.

Žemės ūkio darbai Norvegijoje Arūnui prasideda nuo braškių skynimo. Joms pasibaigus, vyras dirbo morkų, kopūstų, kitų daržovių laukuose, vežė šieną, dažė namus.

Paskutinį vasaros penktadienį Lazdijų rajone Kapčiamiesčio kapinėse amžino poilsio palydėti du šiame krašte gimę partizanai – Juozas Barkauskas-Vėjūnas (1928–1949) ir Petras Bankieta (1918–1947), turėjęs slapyvardžius Medinis, Kanapynas.

Prieš pradėdamas eiti naujas pareigas – vykdyti valstybinio švietimo priežiūrą, V. Valūnas „Dainavos žodžio“ skaitytojams atsakė į tris klausimus.

Prieš pradėdamas eiti naujas pareigas – vykdyti valstybinio švietimo priežiūrą, V. Valūnas „Dainavos žodžio“ skaitytojams atsakė į tris klausimus.

R. Radvilavičienė ilgai ieškojo išeičių, kaip atgaivinti seną plytinę Alytaus rajone, kol galiausiai pradėjo gaminti molio tinką. Taip pakeitusią kryptį gamyklą pavyko išgelbėti nuo grėsusio bankroto.

Kęstutis suprato, kad galimybė legaliai varžytis suteikia visai kitokį azarto jausmą, nei piktnaudžiavimas greičiu kelyje.

Šio krašto žmonėms ir skaitytojams labai pasisekė. Nuo šiol savaitraščio puslapiuose juos konsultuos žinomas Lietuvos onkologas Audrius Dulskas.

Jau 14 metų šalies įstatymai suteikia galimybę santuoką įregistruoti ne tik Santuokų rūmuose, bet ir kitoje poros pasirinktoje vietoje, tačiau Alytuje tai

Kuklusis fotografas Česlovas Gregeris stebina savo nuotraukomis, kuriose siekia perteikti žmogaus emociją, jausmą ir žvilgsnį.

Praėjusią savaitę Lazdijų krašto muziejuje vyko prieš metus Amžinybėn išėjusio žinomo mūsų krašto karikatūristo Jauniaus Augustino parodos atidarymas ir jo knygos pristatymas.

Šiandien, rugpjūčio 1-ąją, darbą pradėjo Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius. Juo merė Rasa Vitkauskienė skyrė Vytą Arbačiauską, 2007–2023 m. dirbusį rajono savivaldybės taryboje.

Pokalbis su O. Bernatavičiene apie buvusį mokytojo darbą ir kasdienybę užvėrus klasės duris.

Pokalbis su O. Bernatavičiene apie buvusį mokytojo darbą ir kasdienybę užvėrus klasės duris.

Kaip Ritai sekasi burti žmones ir kodėl šokiai Stebuliuose pavadinti „pasauliniais“? Pokalbis su R. Sabestiniene.

Apie virtuvės šefo gyslelę, lietuvių ir užsieniečių valgymo įpročius, meilę gimtajam kraštui kalbamės su J. Raugala.

37-erių metų veterinarijos gydytojas Evaldas Zubrus rūpinasi Alytaus rajono gyvuliais.

37-erių metų veterinarijos gydytojas Evaldas Zubrus rūpinasi Alytaus rajono gyvuliais.

Rugilės meilė žirgams užgimė nuo 12 metų, pradėjus lankytis žirgyne.

Nieko nėra gražiau žmogaus gyvenime už patirtą laimingą vaikystę, kada niekas nerūpi ir kai sukiesi tik savo nedideliu veiksmų ratu.