Dainavos žodis

Simno ŽŪM komanda – naujametinio tinklinio turnyro nugalėtoja

Gruodžio 29-ąją Simno žemės ūkio mokykloje (ŽŪM) 2018 metus vainikavo naujametis tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos 100-mečiui.
Turnyras surengtas pagal Kūno kultūros departamento ir sporto rėmimo programos dviejų dalių projektą „Paplūdimio tinklinio, tinklinio plėtotė“. Paplūdimio varžybos vyko birželio mėnesį, salės tinklinio varžybos – gruodžio mėnesį.
Naujametiniame turnyre dalyvavo keturios moterų komandos. Nugalėtojomis tapo Simno ŽŪM tinklininkės: Viktorija Žukauskaitė, Gabrielė Stankevičiūtė, Evelina Stankevičiūtė, Akvilė Grėbliūnaitė, Laura Simanavičiūtė, Tautvilė Grinkevičiūtė, Akvilė Murauskaitė ir Jekaterina Kovalskaja. Pastaroji pripažinta geriausia komandos žaidėja.
Antrąją vietą pelnė Simno „Ąžuolo“ komanda (Sigutė Kažukauskaitė, Viktorija Ruškytė, Viktė Račkauskaitė, Domantė Stirbytė, Rimantė Petraškaitė ir Karolina Lapinskaitė – geriausia komandos žaidėja).
Trečioji vieta atiteko komandai „OCTA“, kurią sudarė Alytaus ir Lazdijų žaidėjos (Jurgita Margevičiūtė, Irma Čeplinskienė, Ieva Ganiprauskaitė, Justina Berškytė, Ilona Akromienė, Rasa Žukauskienė ir geriausia komandos žaidėja pripažinta Rasa Mizaraitė).
Ketvirta liko Alytaus SRC merginų komanda (Erika Kižytė, Justė Dulskaitė, Vestina Blinstrubytė, Ugnė Dulskaitė, Rugilė Reškevičiūtė, Ieva Skripkaitė, Liucija Jančauskaitė, Ieva Gustė Kavaliauskaitė, geriausia komandos žaidėja išrinkta Vestina Blinstrubytė).
Dėkojame Simno SK „Ąžuolas“ prezidentui Gintautui Radžiukynui už pagalbą organizuojant turnyrą.