Dainavos žodis

Lietuvos šaudymo čempionatas

Rugsėjo 11 – 13 dienomis, po ilgos pertraukos, vyko Lietuvos asmeninis – komandinis čempionatas mažo kalibro ginklais. Nežiūrint į tai, kad treniruočių procesas dėl covid – 19 viruso buvo sutrikęs, ASRC sportininkai eilinį kartą įrodė, kad yra stipriausi Lietuvoje šautuvo ir pistoleto rungtyse. Pistoletu šaudant 60 šūvių iš 50 metrų atstumo dominavo alytiškiai Giedrius Biconas, Artūras Jermalavičius ir Kęstutis Bilius. Jų komanda iškovojo pirmąją vietą o Artūras Jermalavičius, asmeniškai, tapo čempionu. Giedrius Biconas – antras, Kęstutis Bilius – ketvirtas, Domantas Sodaitis – aštuntas. Greitošaudos rungtyje iš 25m. atstumo Giedrius užėmė antrąją vietą, Kęstutis liko penktoje, Domantas – aštuntoje vietoje. Komandinėje rungtyje šis trejetas iškovojo trečiąją vietą. Merginų grupėje pratime 30 + 30 šūvių iš 25m., Ugnė Vaickelionytė, po įtemptos kovos, iškovojo trečiąją vietą.
Šautuvo rungtyse ASRC šauliai tapo tiek komandiniais, tiek asmeniniais čempionais. Šaudant mažo kalibro šautuvu iš 50m. Pratimą 3×20š. ( 20š. klūpint, gulint, stovint ) Karolis Girulis, Kęstutis Petniūnas ir Rokas Petkevičius, komandinėje įskaitoje, laimėjo pirmąją vietą. Antra komanda : Rokas Zelianius, Nojus Bukleris ir Ignas Albavičius užėmė šeštąją vietą.
Asmeninėje rungtyje pratime 3 × 40š. Karolis Girulis tapo čempionu. Kęstutis Petniūnas užėmė ketvirtąją vietą, Rokas Petkevičius – dešimtąją. Pratime 60 šūvių gulint pirmoji komanda tapo čempionais, antroji komanda liko aštuntoje vietoje. Asmeniškai Karolis – pirmas, Rokas – ketvirtas, Kęstutis – dvyliktas, Ignas Albavičius – tryliktas. Merginų grupėje,
pratime 3 × 40 šūvių Martyna Džapbarovaitė iškovojo trečiąją vietą o pratime 60 š. gulint – ketvirtąją.