Dainavos žodis

Alovės seniūnas Jonas Baliukonis ne tik pagelbėjo nelaimėje, bet ir pasidalino savo ramentais

Saulius dėkoja Dievui, kad šalia yra tiek daug gerų žmonių. Ir svetimų, ir dar valdininkų!

Saulius Jarusevičius, gyvenantis Alovės seniūnijos Akalyčios kaime, už pagalbą nelaimėje reiškia kuo didžiausią padėką savo krašto seniūnui Jonui Baliukoniui ir jo žmonai Virginijai. Gal kiek pavėluotai, tačiau nuoširdžiai.

Vardo diena paženklinta nelaime

S. Jarusevičius nuo seno mėgsta važinėtis dviračiu ir tokią transporto priemonę dažniausiai renkasi bet kokiu metų sezonu, net ir žiemą. Vyriškis vasario 14-ąją, per įsimylėjėlių ir savo vardo dieną, po 17 val. Alovės centre netyčia užvažiavęs ant nelygaus ledu padengto kelio, pargriuvo ir susilaužė dešinę koją. Pėda net užsisuko į kitą pusę. „Kažkaip drąsiai iškenčiau skausmus. Prieš kviesdamas pagalbą, koją bandžiau pats atsukti atgal, man tuo metu taip atrodė, kad reikia taip padaryti“, – įvykio aplinkybes prisiminė Saulius. Pirmiausia paskambinau artimiesiems ir seniūnui J. Baliukoniui, ką daryti, kur dviratį dėti ir pan.
Kadangi tėvai, gyvenantys Mieliūnų kaime, automobilio neturi, pirmas iš namų atskubėjo Alovės seniūnas J. Baliukonis su žmona Virginija, kurie ne tik pasirūpino dviračio parvežimu į namus, bet ir palydėjo nelaimėlį į ligoninę, prašė gydytojų kaip įmanoma greičiau jam padėti.

Seniūnas paskolino ramentus

Netrukus po S. Jarusevičiui suteiktos reikalingos med. pagalbos J. Baliukonis, neseniai pats apturėjęs panašią traumą, įteikė savo ramentus ligoniui ir, davęs patarimų, palinkėjo kuo greičiau pasveikti.
Sauliaus trauma labai sunki ir nors jo koja dar tinsta, vyriškis gydytojų jau skatinamas ja priminti ir po truputį adaptuotis. Dviratininkas dėl to labai ir neliūdi, artimųjų globos apsuptyje jis jau planuoja ateities keliones ir dėkoja Dievui, kad šalia yra tiek daug gerų žmonių. Ir svetimų, ir dar valdininkų!

Danielius Jakubavičius

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: