Dainavos žodis

Atkaklioje kovoje „Dainava“ iškovojo tašką

Kovingose rungtynėse DFK „Dainava“ su Kauno „Žalgiriu“ sužaidė lygiosiomis – 0:0.

Pirma pirmo kėlinio pusė praėjo „žvalgybos“ rėžimu. Išskirti galima tik 14 minutę „Žalgirio“ uždirbtą tolimą baudos smūgį, kurį dainaviečiai nesunkiai atrėmė.

Žaidimas suaktyvėjo pirmo kėlinio pabaigoje. 30 minutę S. Sorokinas tolimu smūgiu patikrino „Žalgirio“ vartininko budrumą. „Dainava“ pasižymėti turėjo progą po poros minučių, kai kilo sumaištis „Žalgirio“ baudos aikštelėje.

Tiesa, savo progą 34 minutę pelnyti įvartį turėjo ir Kauno „Žalgirio“ komanda, bet alytiškiai apsigynė ir pirmą susitikimo pusę komandos baigė taikiai – 0:0.

Antrą kėlinį „Dainava“ pradėjo į keitimu. Aikštėje pasirodė K. Aderounmu. Kėlinys prasidėjo atakomis. Stiprų, tolimą žalgiriečių smūgį atrėmė V. Šarkauskas. 69 minutę varžovų tolimas smūgis skriejo šalia vartų.

73 minutę „Dainavos“ atakos smaigalyje atsidūrė A. Olugbogi. Deja, bet dainaviečio smūgis skriejo šalia vartų. Dar vienos progos „Dainavos“ futbolininkams išnaudoti nepavyko 81 minutę. Suklaidinus varžovus S. Sorokino paleistas smūgis skriejo šalia vartų.

Rungtynių pabaigoje užvirė tikra kova. Atakas kūrė ir vieni, ir kiti. 89 minutę dainaviečiai uždirbo kampinį. Deja, bet ir šį kartą nuginkluoti varžovų vartininko nepavyko ir susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Tiesa, nuaidėjus finaliniai teisėjo švilpukui kova aikštėje tarp futbolininkų nesibaigė. Po teisėjo švilpuko už susistumdymą su Roku Rasimavičiumi antrą geltoną kortelę užsidirbo „Kauno Žalgirio“ saugas Brahimas Konate.

Po penkių turų „Optibet A lygoje“ DFK „Dainava“ su 8 taškais rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje. Sekančias rungtynes dainaviečiai žais jau trečiadienį, balandžio 5d., 20 val. Marijampolės futbolo arenos manieže su vietos „Sūduvos“ klubu.