Dainavos žodis

11 turo susitikime „Dainava“ su Telšių „Džiugu“ pasidalijo po tašką

11 turo rungtynėse rungtynėse su Telšių „Džiugu“ savų žiūrovų akivaizdoje DFK „Dainava“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) ir iškovojo tašką.

Pirmame kėlinyje pirmieji pasižymėjo svečiai iš Žemaitijos. 28 susitikimo minutę Telšių „Džiugas“ pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.

Svečiai pirmavo neilgai. Jau 35 minutę dainavietis Artiomas Baftalovskis išprovokavo Mariaus Paukštės pražangą baudos aikštelėje, o baudinį realizavo Artemas Radčenka. Pirmą kėlinį komandos baigė lygiosiomis 1:1.

50-ąją minutę savo pelnytų įvarčių sąskaitą šiame sezone po rezultatyvaus Aarono Olugbogi perdavimo atsidarė Peteris Ademo.

Vis tik rankų nenuleidę telšiškiai jau per pridėtą susitikimo laiką rezultatą išlygino ir teisėjo švilpukas skelbė lygiąsias 2:2.

Po 11 turų Alytaus komanda yra surinkusi 14 taškų ir „Optibet A lygos“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 6 vietoje. Kitas rungtynes „Dainava“ žais gegužės 3 dieną svečiuose su Gargždų „Banga“.