Dainavos žodis

DFK „Dainava“ sezoną baigė aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje

DFK „Dainava“ „Optibet A lygos“ sezoną baigė rungtynėmis su Vilniaus „Žalgirio“ komanda. Išvykoje dainaviečiai turėjo pripažinti šeimininkų pergalę rezultatu 1:0 (1:0).

Rungtynes agresyviau pradėjo šeimininkai, bet gynyboje gerai žaidę dainaviečiai išpuolius neutralizuodavo.

Puikią progą pirmame kėlinyje po pakelto kampinio pelnyti įvartį turėjo ir „Dainavos“ futbolininkai, bet šeimininkų vartininkas pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio.

13-ąją susitikimo minutę „Žalgirio“ komandoje buvo pakeistas atsisveikinimo rungtynes žaidęs Saulius Mikoliūnas.

14-ąją minutę šeimininkai užsidirbo galimybę atlikti tolimą baudos smūgį. Jį atlikęs A. Novikovas pasiuntė kamuolį į alytiškių vartus.

Pirmo kėlinio pabaigoje vilniečiai atliko dar vieną pavojingą smūgį, bet puikiai savo vartus saugojo Airidas Mickevičius.

Antrajame kėlinyje „Dainavos“ vartininkas tęsė puikų darbą gynyboje ir atrėmė Pauliaus Golubicko smūgį.

Dainaviečiams antroje susitikimo pusėje susikurtų progų realizuoti nepavyko ir susitikimas baigėsi šeimininkų pergale – 1:0.

Po pertraukos į „Optibet A lygą“ grįžusi DFK „Dainava“ surinkusi 31 tašką sezoną baigė aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje